Zavrieť

Porady

moje životné kredo

Iba raz prejdem tadeto.A preto každé dobro, ktoré môžem vykonať, a každú láskovosť, ktorú môžem inému človeku preukázať, musím urobiť teraz. Nesmiem to zanedbať, pretože tadeto nikdy viac nepôjdem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nextone je offline (nepripojený) nextone

    nextone
    Beatris Pozri príspevok
    Iba raz prejdem tadeto.A preto každé dobro, ktoré môžem vykonať, a každú láskovosť, ktorú môžem inému človeku preukázať, musím urobiť teraz. Nesmiem to zanedbať, pretože tadeto nikdy viac nepôjdem.
    Že by

    Beatris je offline (nepripojený) Beatris

    Beatris
    To som tu dala zámerne.Listovala som si poradou a stretla som sa tu s osočovaním, urážkami, aroganciou ......Našla som tu i dobré veci, ktoré pomôžu rozšíriť môj pohľad, ale nemôžem hodnotiť človeka keď ho nepoznám.Jedine môžem človekovi poďakovať, že obohatil môj život či už pozitívne alebo negatívne, ale o skúsenosť

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Beatris Pozri príspevok
    To som tu dala zámerne.Listovala som si poradou a stretla som sa tu s osočovaním, urážkami, aroganciou ......Našla som tu i dobré veci, ktoré pomôžu rozšíriť môj pohľad, ale nemôžem hodnotiť človeka keď ho nepoznám.Jedine môžem človekovi poďakovať, že obohatil môj život či už pozitívne alebo negatívne, ale o skúsenosť
    Ja keď listujem Poradou, stretávam sa s výbornými informáciami a nezištnou pomocou . Nájdem tu aj osočovanie, urážky a aroganciu, ale vo veľmi smiešnom pomere ku kvalitným odborným príspevkom.

    A čo má toto s účtovným SW Pohoda ???

    Beatris je offline (nepripojený) Beatris

    Beatris
    A ako sa vám páči tato myšlienká "Šťastný je ten človek, a iba ten, ktorému patrí dnešný deň, ten, kto môže povedať: Nebojím sa zajtrajšieho dňa, pretože žijem dnes" HORATIUS Mate i vy nejaké pekné myšlienky podelte sa s nimi

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Beatris Pozri príspevok
    Iba raz prejdem tadeto.A preto každé dobro, ktoré môžem vykonať, a každú láskovosť, ktorú môžem inému človeku preukázať, musím urobiť teraz. Nesmiem to zanedbať, pretože tadeto nikdy viac nepôjdem.
    Beatris, myšlienky, ktoré si napísala, sú síce pekné, ale ako ti už vyššie naznačili, nemala si to zaradiť pod túto rubriku Pohoda, čo je účtovný SW. Nemyslela si ty slovo pohoda všeobecne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.