Zavrieť

Porady

Sirkopasmove pripojenie - problemy iba s Porada.sk ??

Preco mi na noteboku (Win. XP) pri kliknuti na Porade vybehne okno, "Pripojit sirokopasmove pripojenie" napriel tomu, ze SOM PRIPOJENY na DSL??

Ked kliknem na hocico na Porade, tak normalne nacita novu stranku, ale sucasne vybehne to okno. Musim to vzdy zavriet pomocou STORNO. Ak by som potvrdil, ze chcem PRIPOJIT, tak sa tvari, ze "vytaca" pripojenie a ze vytacanie je neuspesne. Ale co vlastne vytaca, ked ide o sirokopasmove pripojenie?

A hlavne - preco sa to takto sprava IBA na Porada.sk a nie na inych strankach?? Nejake cudne nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    som učtovnik ako Fantoci pachohybskyzbojnik
    skus pozret nadstavenie exploreru konkretne odkaz na ploche prave tlacitko>nadstavenie> zalozka connections, (po slovensky to budu asi pripojenia) nema tam byt nic pridane. ak tam nieco pridane mas vsetko odstran. do tychto nadstaveni sa dostanes aj priamo cez explorer cez tools>internet options resp nastroje>moznosti

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Diky moc. Ja som tam sice nemal nic okrem sirokopasmoveho pripojenia, ale mal som tam zakliknute "dial" .... ak nejsetvuje spojenie - alebo tak nieco a bolo treba dat "never dial".

    Zaujimave, ze to robilo iba na Porade a ako som potom zistil aj na sme.sk, ale na vacsine stranok sa o neprejavovalo.

    Sirkopasmove pripojenie - problemy iba s Porada.sk ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.