Zavrieť

Porady

Ktorá platová trieda?

Mám ukončenú VŠ odbor tlmočníctvo.(Mgr.)Urobila som aj 2-ročné pedagogické minimum.Učím na ZŠ jazyky.Ktorá platová trieda sa vzťahuje na mňa?10 alebo 11?Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Tá trieda, ktorá je určená na dané pracovné miesto podľa pracovnej náplne. To že máš vyššie vzdelanie ako daná pracovná pozícia vyžaduje ešte neznamená, že Ti aj musia dať vyššiu triedu.

    polka je offline (nepripojený) polka

    polka
    pinki20 Pozri príspevok
    Mám ukončenú VŠ odbor tlmočníctvo.(Mgr.)Urobila som aj 2-ročné pedagogické minimum.Učím na ZŠ jazyky.Ktorá platová trieda sa vzťahuje na mňa?10 alebo 11?Ďakujem.
    Ak spĺňaš kvalifikačné podmienky na výkon svojej práce v zmysle Vyhlášky 41/1996 MŠ SR o odbornej a pedagogickej spôsobilosti pedagogických zamestnancov (nájdi si na internete), mala by si byť zaradená do 10. platovej triedy a zvýšenie základnej platovej tarify sa odvíja od počtu odpracovaných rokov vo vých.-vzdel. činnosti. Do 11. platovej triedy budeš zaradená až vtedy, keď budeš mať urobenú 1. kvalifikačnú skúšku alebo uznanú jej náhradu (najskôr však po 5-tich rokoch čistej pedagogickej praxe - tzn. bez MD, neplateného voľna, atď.). Všetko nájdeš v danej vyhláške.

    Ktorá platová trieda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.