Zavrieť

Porady

PODLAHOVÉ KÚRENIE

Vie my niekto priblizne povedat, kolko by ma cca stalo podlahove kurenie,
vratane montaze.Byt ma cca 80m2.Vopred dik
Usporiadat
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Opravujem sa vie mi, az teraz som si vsimla tu hroznu hrubku.Prepacte
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

cca 1000/m2 +-300
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Dakujem, si asi jediny kto mi vzdy poradi.Je to vratane vsetkych nakladov?
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

my sme tiež dávali podlahové kúrenie, ale ceny si už nepamätám, bolo to tak 4-5 rokov dozadu.
Ale môžem povedať, že je to super vec, v zime je podlahovka neoceniteľná.
Len po okrajoch stien sa tvoria chumáče prachu, ktoré treba aspoň každý druhý deň povysávať resp. zobrať.
Ale inak je to bez chyby. Odporúčam.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

ssandra-123 Pozri príspevok
Dakujem, si asi jediny kto mi vzdy poradi.Je to vratane vsetkych nakladov?
Ano, je to aj s pracou. Aj ked je mozne ze nejaka firma ti da ponuku na viac, dostal som aj 2000-2500 za m2, od takych ruky prec. Teraz mi vychadza cena 1200, ale v tom su polybutenove rurky, kvalitne mosadzne rozdelovace, medene rozvody ku kotlu, zvysne doplnky a praca. Bez systemovej dosky, ta je zbytocne draha a plni ucel iba pred samotnym zaliatim.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Ako by si riesil kurenie na poschodi, tam nebude beton, len nosna konstrukcia, ktora sa zakryje drevom, tam neviem ci dame konvektory, alebo co.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Podlahovka sa da robit aj suchym sposobom, su specialne dosky na to urcene, kde sa vlozi trubka a na to idu bud priamo parkety alebo sa to este niecim prekryje, tam si niesom isty. Ale urcite je to bez betonu, robi sa to do tych novodobych zrubov.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Bude to asi ovela drahsie, nie?Ty by si to ako riesil?Ja som rozhodnuta podlahove a ziadny plyn, ale vela ludi ma odhovara, ze plyn je lepsi.Tak som na vaskach, ale urcite sa mi to zda jednoduchsie, ako este okrem elektriny zapajat plyn a stavat komin, lebo ten tam nie je.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

Bude to drahsie, ale odpadne betonovy poter, takze cena by mala byt viac menej rovnaka. Ked patrite pod ZSE, cena elektriny(nizka sadzba, 2Sk za 1kW) a plynu za kurenie je rovnaka, takze je zbytocne davat plyn.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Dakujem, ani nevies ako si ma potesil.Mne sa totiz do toho plynu vobec nechce.
0 0
getrag getrag

getrag je offline (nepripojený) getrag

mam cenovu ponuku od jednej nemenovanej firmy. manzelka ziadala cenovu ponuku na plocho 90m2 . je to len informativne bez zadanych specifikacii vyslo to na 100k ,ale neviem ci je tam praca,ak chcete tak ju tu mozem dat. ozvite sa.
0 0
ssandra-123 ssandra-123

ssandra-123 je offline (nepripojený) ssandra-123

Ďakujem, ale padla nám ponuka na kúpu hrubej stavby bytu, bohužiaľ sme sa nedohodli na cene.Momentálne kupujeme novostavbu na kľúč, tie isté štvoráky a bez práce neporovnateľne nižšia cena.Ale aj tak dík
0 0
getrag getrag

getrag je offline (nepripojený) getrag

chcem sa len opytat ci na slovesku je taka firma co robi taky isty system ako tu nas kolega , zda sa mi to dodre a lacnejsie nez cez systemovu dosku.
alexandrchytil(BODKA)cz/dum/index(BODKA)php?qaleri=6
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

getrag Pozri príspevok
chcem sa len opytat ci na slovesku je taka firma co robi taky isty system ako tu nas kolega , zda sa mi to dodre a lacnejsie nez cez systemovu dosku.
alexandrchytil(BODKA)cz/dum/index(BODKA)php?qaleri=6
Samozrejme. U nas sa robi vsetko co aj inde vo svete, ziadne strachy.
0 0
getrag getrag

getrag je offline (nepripojený) getrag

ok ale ma niekto nejaky kontakt alebo aspon nazov firmy
0 0
AlbertM AlbertM

AlbertM je offline (nepripojený) AlbertM

Máš nesprávne informácie Plyn Spp. D2 paušál 151Sk;1,319Sk/kWh;a D3 paušál 200Sk; 1,286Sk/kWh s DPH.
ZSE D11 4hod 11,22Sk/kWh 20hod 2,20Sk/kWh Paušál 378 alebo 530 Sk.
0 0
Composite Composite

Composite je offline (nepripojený) Composite

ma tak napadá, dala by si spraviť podlahovka do paneláku? napr. miernou úpravou podlahy (vysekanie priestoru pre rúry)?
0 0
retra retra

retra je offline (nepripojený) retra

treba si dať urobiť rozpočet viacerým firmám
0 0
mrsinko mrsinko

mrsinko je offline (nepripojený) mrsinko

Nechaj si to nacenit Univentou mozes si vybrat sama kvalitu materialu.
0 0
Lenka Marko Tonhauserová Lenka Marko Tonhauserová
AndrejG Pozri príspevok
Ano, je to aj s pracou. Aj ked je mozne ze nejaka firma ti da ponuku na viac, dostal som aj 2000-2500 za m2, od takych ruky prec. Teraz mi vychadza cena 1200, ale v tom su polybutenove rurky, kvalitne mosadzne rozdelovace, medene rozvody ku kotlu, zvysne doplnky a praca. Bez systemovej dosky, ta je zbytocne draha a plni ucel iba pred samotnym zaliatim.
---ahoj prosim ta kde majú takú dobrú cenu za podlahove kurenie, alebo mali??? sú to nehorázne ceny :-(
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať