Zavrieť

Porady

Gipsy Kings Bratislava 25.4.2008

Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.
Usporiadat
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Bastian Pozri príspevok
Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.
Ako host vystupia Ciganski diabli. Gipsy King su fenomenalni.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

kitky Pozri príspevok
Ako host vystupia Ciganski diabli. Gipsy King su fenomenalni.
Súhlasím. Čo ideš aj Ty?
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Bastian Pozri príspevok
Mňa prekvapila ženička lístkami na Gipsy. Budú v Blave 25.4.2008 o 19:00 hod. na Pasienkoch.
Čo tak to dať ako novú tému?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Richard Pozri príspevok
Čo tak to dať ako novú tému?
Prehodíš to tam Ty?
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Bastian Pozri príspevok
Súhlasím. Čo ideš aj Ty?

Jasne. Ja som tento koncert cakala roky. Myslim si , ze kazdy kto pojde neobanuje.
Budeme z tej energie co pojde z podia nabiti este dlho predlho.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Ja len doplnim informaciu o vyske vstupneho, prevzateho z portalu ticketportal.


25. 4. 2008 o 19:00 hod., ŠH Pasienky, BratislavaVstupné: státie: 890,- Skk; sedenie 1090,- Skk; VIP MT 1990,- Skk; VIP ČT 2990,- Skk

26.4.2008 o 19:00 hod., ŠH Cassosport, Košice Vstupné státie: 690,- Skk, sedenie 790,- Skk
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
keby niekto nevedel kto to je tak nech si stlačí play

http://youtube.com/watch?v=EpZH7b4-oLM
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
uáááá aj ja idéééém..ak ovšem dožijem dovtedy
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Ja som si už včera kúpil aj lístky cez Ticketportal....Sú k dispozícii na sedenie (790 SKK) a na státie (690 SKK).
....treba kúpiť včas.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ajobs Pozri príspevok
Ja som si už včera kúpil aj lístky cez Ticketportal....Sú k dispozícii na sedenie (790 SKK) a na státie (690 SKK).
....treba kúpiť včas.
Tono aj ja... ale dnes....obsadiíš mi flek...lebo ja to mám kúštik ďalej.
0 0
brčko brčko

brčko je offline (nepripojený) brčko

Ste ma navnadili. Videla som v Ba bilbordy, aj som si to zaznačila do kalendára.
No ale to video od Richarda ... (aj ked kvôli nízkej rýchlosti internetu mi to po 5sekundách sekalo) ... to je rytmus...
Tak si asi dodatočne kúpim darček k meninám.
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

ostal mi volny jedn listok na sedenie na koncert v BA , ak ma niekto zaujem skuste cez ss
0 0
eviketa eviketa

eviketa je offline (nepripojený) eviketa

tak posuvam či nema ktosi záujem o listok na GK
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
kto nebol na koncerte, nech ľutuje...naposledy som sa tak vyhulákala na hokeji na slovane...najprv neskutočne "kultúrny" zážitok v rade čakajúcej na otvorenie ...ale potom priebeh koncertu vynahradil všetky organizačné lapsusy...a keby nebodaj bola lepšia akustika a vyladenejšia aparatúra, tak by to bola priam neznesiteľná polahoda....áááj to bola papináááá...aj eviketa dupkala pár metrov odo mňa...
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Bolo fakt super, môžem potvrdiť, ale nakoniec ma zarazila tá malá Vanessa. Oni už nevedia, kde by ju pichli, bolo to trápne. Dokonca aj ten spevák sa decentne stiahol do úzadia a pritom to bolo celé o Gipsy Kings a nie o Cigánskych diabloch.
Naposledy upravil zuhl : 27.04.08 at 17:11
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
brm Pozri príspevok
kto nebol na koncerte, nech ľutuje...naposledy som sa tak vyhulákala na hokeji na slovane...najprv neskutočne "kultúrny" zážitok v rade čakajúcej na otvorenie ...ale potom priebeh koncertu vynahradil všetky organizačné lapsusy...a keby nebodaj bola lepšia akustika a vyladenejšia aparatúra, tak by to bola priam neznesiteľná polahoda....áááj to bola papináááá...aj eviketa dupkala pár metrov odo mňa...
Tak podobne bolo v Košiciach....boli výborní, atmosféra tiež...ale odchádzala som napoly hluchá..... Myslím, že by bol určite lepší zážitok, keby to nebolo tak hlasno. A ľutovala som, že mám lístky na sedenie.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
zuhl Pozri príspevok
Bolo fakt super, môžem potvrdiť, ale nakoniec ma zarazila tá malá Vanessa. Oni už nevedia, kde by ju pichli, bolo to trápne. Dokonca aj ten spevák sa decentne stiahol do úzadia a pritom to bolo celé o Gypsy Kings a nie o Cigánskych diabloch.
Štó takóje Gypsy Kings? Máš na mysli sádrových kráľov alebo Gipsy Kings, teda cigánskych kráľov?
gyps -u m.
hovor. sadra;
gypsový príd.: gypsový obväz, gypsová socha; pren. pejor. gypsová hlava hlúpy človek
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Excise Duty Pozri príspevok
Štó takóje Gypsy Kings? Máš na mysli sádrových kráľov alebo Gipsy Kings, teda cigánskych kráľov?
gyps -u m.
hovor. sadra;
gypsový príd.: gypsový obväz, gypsová socha; pren. pejor. gypsová hlava hlúpy človek
No hold...chybička se vloudila..netreba to zbytočne rozoberať. Každému sa to môže stať....
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
DanielaSĽ Pozri príspevok
No hold...chybička se vloudila..netreba to zbytočne rozoberať. Každému sa to môže stať....
Ale však ja nič, veď preto som tam vložil toho chechtáčika, len sa mi zažiadalo pošpásovať. Verím tomu, že všetci čo ste videli Gipsy Kings na vlastné oči, mali ste perfektný zážitok.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Akurát sa nám sluch vrátil až keď sme prišli domov...., ale ináč to stálo za to..aj za to státie polhodinové pred budovou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať