Zavrieť

Porady

Sadrokartónové priečky

Vie mi niekto poradiť, koľko stoja sadrokartónové priečky (komplet cena) ? Steny budú 2 ( 2,7 m a 2 m), chceme z otvorenej obývačko-kuchyne spraviť samostatnú izbu, tak preto len 2 steny potrebujem dorobiť. Príp. poraďte firmu, resp. na čo si dať pozor.

Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    krvaj je offline (nepripojený) krvaj

    krvaj
    romado Pozri príspevok
    Vie mi niekto poradiť, koľko stoja sadrokartónové priečky (komplet cena) ? Steny budú 2 ( 2,7 m a 2 m), chceme z otvorenej obývačko-kuchyne spraviť samostatnú izbu, tak preto len 2 steny potrebujem dorobiť. Príp. poraďte firmu, resp. na čo si dať pozor.

    Vďaka.
    Zdravim... nemate udanu šírku priečky... možné šírky priečky sú... 50mm,75mm,100mm. treba udať šírku a pošlem Vám cenu...

    romado je offline (nepripojený) romado

    romado
    krvaj Pozri príspevok
    Zdravim... nemate udanu šírku priečky... možné šírky priečky sú... 50mm,75mm,100mm. treba udať šírku a pošlem Vám cenu...

    Pošlite mi, prosím cenu na 50 mm aj 75 mm. A ešte sa spýtam, ako dlho trvá práca ? Deň, dva, týždeň ? Vďaka.

    krvaj je offline (nepripojený) krvaj

    krvaj
    romado Pozri príspevok
    Pošlite mi, prosím cenu na 50 mm aj 75 mm. A ešte sa spýtam, ako dlho trvá práca ? Deň, dva, týždeň ? Vďaka.
    Dobrý...
    priečka hrúbky 50mm cena za m2 - 396,50
    priečka hrúbky 75mm cena za m2 - 484,00
    V cene za materiál je zahrnuté - profil UW, profil CW, hmoždinky, tesniaca páska, izolácia- minerálna vlna, sádrokartón, skrutky, tmel a páska.
    práca - 280/m2

    Ceny su len čisto orientačné nakoľko neviem či v priečke bude vedená elektroinštalácia či sa bude osádzať zárubňa a pod. Osobne by som Vám odporučil priečku v šírke 75mm a viac hlavne kvoli akustike.

    Tie priečky sa dajú postaviť a opláštiť a prvý raz zatmeliť za 1 deň.. Na druhý deň pri troche štastia sa to dá dokončiť...

    S pozdravom
    Krvaj

    dadka80 je offline (nepripojený) dadka80

    dadka80
    Dobry,

    mala by som tiez zaujem o montaz priecky v priebehu prveho oktobroveho tyzdna. Bratislava - Petrzalka. Mate firmu? Nejde mi poslat ss, lebo som sa iba teraz zaregistrovala. Dakujem vopred za odpoved pripadne ponuku od niekoho ineho.

    igi666 je offline (nepripojený) igi666

    igi666
    Ahojte, tiez by som potreboval poradit firmu, ktora je spolahlliva a vedela by spravit zakrytie hadice digestora v kuchyni.

    Sadrokartónové priečky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.