Zavrieť

Porady

dieta mi vylučili zo školky z dovodu materskej dovolenkyz druhým dietatom

chcela by som poradit.V sptembri my nastupilo dieta do školky.Ja som ešte ostala z druhým dietatom doma. Pred pár dnami som sa dozvedela ,že moje dieta vylučia zo škôlky z dovodu velkého počtu detí v škôlke a preto lebo može ostať so mnou doma ked som na materskej maju na to právo?Doma mam zmluvu podpísanu riaditelkou školy že dieta je priate do školky na rok2007/2008 prosím poradte
Naposledy upravil scarlet308 : 15.02.08 at 16:08 Dôvod: žiadna odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kathryn je offline (nepripojený) Kathryn

    Kathryn
    Viem, že sa ti toto nepáči, ale predpokladám, že nemáš dieťa v predškolskej triede. Ja stojím na opačnej strane, pretože pracujem a moje trojročné dieťa opatruje stará mama, pretože v škôlke nemajú pre neho miesto. A na 100 % viem, že v našej skôlke sú detičky, ktoré majú mamy na materskej dovolenke. Hnevá ma to, ale chybu som spravila ešte minulý rok v marci, keď mal synček 2 roky a dva mesiace a pripadalo mi priskoro riešiť niečo ako škôlku. Aj som sa nedávno pýtala, či by nemohol nastúpiť, ale majú plný stav a nedá sa s tým nič robiť.
    Myslím, že u Vás postupovali preto takto, lebo potrebovali do škôlky umiestniť dieťatko pracujúcej matky, a sama uznaj, že ty sa skôr postaráš o dieťa keďže si doma. Neskúšala si inú škôlku, možno majú voľné miesta inde.
    A blíži sa marec, obdobie nielen daňových priznaní, ale aj obdobie prihlasovania detičiek do škôlky. Takže nezabudnite, koho sa to týka.

    Dana K. je offline (nepripojený) Dana K.

    Dana K.
    Aj u nás to funguje v škôlke tak, že prednostne sú prijímaní predškoláci a deti pracujúcich rodičov.

    Predstav si situáciu, že ste obaja manželia pracujúci, ste sami v cudzom meste, žiadna babička, teta, sestra a ani iná príbuzná po ruke, ktorá by sa postarala o dieťa a dieťa nevezmú do MŠ, lebo sú tam deti, ktorých maminy (príp.ocinovia) sú doma s druhým dieťaťom. Tiež by sa ti to asi nepáčilo, hmm

    dieta mi vylučili zo školky z dovodu materskej dovolenkyz druhým dietatom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.