Zavrieť

Porady

Recepty na ázijský parný kôš

Prosím Vás o recepty na ázijský parný kôš. Zatiaľ som dusila len zeleninu a kuracie mäsko. Nemôžem nikde nájsť vhodné recepty.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    neviem si dosť dobre predstaviť "ázijský parný kôš" , daj niečo bližšie , možno sa to zariadenie ázijským volá len u vás

    Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

    Štefka 64
    Kúpila som to v lidli. Bolo tam len pár receptov,ale chcela by som viac. Možno to niekto kúpil a vyskúšal aj naše slovenské recepty. Prikladám aj foto.
    Snímka010.jpg  
    Snímka009.jpg  
    Snímka008.jpg  
    1/1

    judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

    judita1971
    Recepty konkrétne neviem, len som ten kôš videla v telke na jednom kanály, viem toľko, že dával ten kôš namočiť predtým ako to začal používať, kládol to na Wok hrniec, v ktorom bola voda. Dusil tam rôznu zeleninu a marinované kuracie mäso. Myslím si, že ak máš nejaké základné recepty , popusť uzdu svojej fantázii a urobíš všetko. Keď som to videla, tak ma to zaujalo. Lebo sa mi páčilo, že tam dusil tú marinovanú kuracinku. A mal to všetko rýchlo hotové.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    prečo nie, keď niekoho poznáš, osobne nemám na preklad chuť, nie som žiadny borec
    pdf.gif Gotovim na paru.pdf (3.63 MB)

    Štefka 64 je offline (nepripojený) Štefka 64

    Štefka 64
    Ďakujem, budem si musieť zopakovať azbuku. Recepty vyzerajú lákavo.Čo preložím, dám do receptov. Pekný deň.

    Recepty na ázijský parný kôš

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.