Zavrieť

Porady

JE NUTNÉ ZASIELAŤ HLÁSENIE ZA ROK 2007 - ak sme mali dohodárov od 12 mesiaca???

Ahojte,

prosím poraďte mi niekto urgentne, či je nutné zasielať hlásenie za rok 2007 za sročku, ktorá vznikla v 10. mesiaci a začala zamestnávať, dohodára a brigádnika až v od 2. 12. 2007??? A ak áno, tak tam budú nulové hodnoty???-keď sa odvody platili až v januári???


PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

Ďakujem

Lenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    barbie18 Pozri príspevok
    Ahojte,

    prosím poraďte mi niekto urgentne, či je nutné zasielať hlásenie za rok 2007 za sročku, ktorá vznikla v 10. mesiaci a začala zamestnávať, dohodára a brigádnika až v od 2. 12. 2007??? A ak áno, tak tam budú nulové hodnoty???-keď sa odvody platili až v januári???


    PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

    Ďakujem

    Lenka
    ÁNo je nutné, ak ste registrovaný za platiteľa dane zo závislej činnosti.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    barbie18 Pozri príspevok
    Ahojte,

    prosím poraďte mi niekto urgentne, či je nutné zasielať hlásenie za rok 2007 za sročku, ktorá vznikla v 10. mesiaci a začala zamestnávať, dohodára a brigádnika až v od 2. 12. 2007??? A ak áno, tak tam budú nulové hodnoty???-keď sa odvody platili až v januári???


    PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMMMMM!!!!!!!!!

    Ďakujem

    Lenka
    Jeho odmena za dec. bola zrejme vyplatená a zaráta sa do roku 2007, takže príjmy v dec. boli, aj q prehľad za dec. bude, takže aj hlásenie je potrebné.

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    dúfam že si urobila aj výkaz za 4.kvartál 2007...už len kvôli tomu musíš podať ten ročný...

    barbie18 je offline (nepripojený) barbie18

    barbie18
    Áno, jasné že som zasielala prehľad za 4. Q 2007 ale s nulovými hodnotami, nakoľko dohodárom to bolo vyplatené až v januári, tak to pôjde až do prehľadov 1. Q 2008. (tak mi to povedali na daňovom, lebo som musela robiť opravné.. )a z tohto dôvodu sa pýtam, na hlásenie, lebo neviem či tam mám vypísať nulové hodnoty.. - keď to bolo vyplatené v novom roku.. a tam sa píše čo som odviedla za dohodárov v roku 2007, ale ono to bolo až v roku 2008. bude tam asi nula??

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    barbie18 Pozri príspevok
    Áno, jasné že som zasielala prehľad za 4. Q 2007 ale s nulovými hodnotami, nakoľko dohodárom to bolo vyplatené až v januári, tak to pôjde až do prehľadov 1. Q 2008. (tak mi to povedali na daňovom, lebo som musela robiť opravné.. )a z tohto dôvodu sa pýtam, na hlásenie, lebo neviem či tam mám vypísať nulové hodnoty.. - keď to bolo vyplatené v novom roku.. a tam sa píše čo som odviedla za dohodárov v roku 2007, ale ono to bolo až v roku 2008. bude tam asi nula??
    Bola to odmena za dohodu v roku 2007, takže ich bolo potrebné zahrnúť do 4.Q., rovnako je potrebné aj hlásenie za rok 2007.

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    barbie18 Pozri príspevok
    Áno, jasné že som zasielala prehľad za 4. Q 2007 ale s nulovými hodnotami, nakoľko dohodárom to bolo vyplatené až v januári, tak to pôjde až do prehľadov 1. Q 2008. (tak mi to povedali na daňovom, lebo som musela robiť opravné.. )a z tohto dôvodu sa pýtam, na hlásenie, lebo neviem či tam mám vypísať nulové hodnoty.. - keď to bolo vyplatené v novom roku.. a tam sa píše čo som odviedla za dohodárov v roku 2007, ale ono to bolo až v roku 2008. bude tam asi nula??
    Ak ste vyplatili príjem zo závislej činnosti v jaunári a ktorý ste zrazili podľa §43 Zákona o dani z príjmov ( zrážková daň) tak hlásenie za rok 2007 podať nemusíte a daňový úrad Vás správne vyzval na opravu prehľadu za 4.Q.2007.

    JE NUTNÉ ZASIELAŤ HLÁSENIE ZA ROK 2007 - ak sme mali dohodárov od 12 mesiaca???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.