Zavrieť

Porady

borovicova postel

Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    minonka1 Pozri príspevok
    Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.
    Pomôcť ti neviem, iba chcem povedať, že borovica je dosť živicové drevo a živica sa môže objaviť aj na hotovom výrobku. A je nepríjemné lepiť sa o posteľ.

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    kedysi bol taky obchod v Nitre specializovany na dreveny nabytok, zial predajna je zrusena a neviem ci sa niekde prestahoval.
    skuste stolarov, ci nespravia na zakazku
    postupoval som podobne ked som marne hladal cenovo pristupnu postel z dreva, dali sme si ju spravit stolarskej firme a vysla nas zhruba o 30 percent lacnejsie ako podobna postel od vyrobcu
    - ale ked postel tak len dubovu

    Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

    Marti.ka
    Tiež veľmi neviem poradiť. Ja som si dávala posteľ robiť na zakázku v jednej dedinke blízko Prešova. Mám borovicovú posteľ už 10 rokov a stále som s ňou veľmi spokojná.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Skúste osloviť stolársku firmu, na zákazku dokážu kadečo. V čom je lepšia borovicová posteľ ako akákoľvek iná?

    iika je offline (nepripojený) iika

    iika
    Ja som nedávno zháňala do nového domu všetko z masívu- postele, komody, police botníky, stôl...- ale je to väčšinou smrek. Dôležitá bola pre mňa cena- využila som aj nejaké akcie. Moje zdroje: Jysk, Kika, www.mojnabytok.sk, Ikea a súkromná inzercia- z druhej ruky.

    minonka1 je offline (nepripojený) minonka1

    minonka1
    V com je lepsia borovicova postel?Proste sa mi paci toto drevo. Dakujem za rady.Tak skusim stastie na tej vystave v Nitre.
    Naposledy upravil minonka1 : 27.02.08 at 17:27

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    Borovicovu postel komplet sice nemam, ale nabytok je z borovice bezhrckatej (bez uzlikov) mam tiez na mieru (podla vlastneho navrhu) vyrobeny u stolara.
    Na zaciatku som borovicove drevo tiez nijako neuprednostnovala, ale pri vybere z viacerych moznosti, nakoniec zvitazilo. Jednoducho sa mi pacilo.

    tixi je offline (nepripojený) tixi

    tixi
    minonka1 Pozri príspevok
    Ahojte.Prosim,poradte,uz dlhsiu dobu hladam borovicovu manzelsku postel,v Nitrianskom kraji,ale marne.Vedel,by mi niekto pomoct?Prosim.
    Skus nizsie uvedene:
    Výroba a predaj kožených sedacích súprav, zariaďovanie interiérov - jedálenské stoly a stoličky, rohové lavice, spalne, kuchynské linky, masívny borovicový a sektorovy nabytok :Lubomir Sindler-Sinvex Kovosintrans, Novozamocka 1, Nitra.
    Ak nie, tak pozri webovu stranku 'wood-work.eu'

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.