Zavrieť

Porady

ahojte poraďáci

Som tu nová a už 3 deň visím na porade. Som na dôchodku a už som prebehla skoro všetky témy, že nestíham variť. Doteraz som nchápala syna, že je na pokeci, ale už viem čo to je.Želám všetkým krásny deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Tak teda vitaj medzi nami. No vidíš, ty si už na dôchodku, ale čo my, tiež zavislí na porade a musíme ešte aj pracovať.

    Danetta je offline (nepripojený) Danetta

    dôchodkyňa Danetta
    robila som mzdárku a stále ma baví byť v obraze, aké sú zmeny už kvôli synom a rodine, Keď môžem poradím. Dík za odozvy.

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    Danetta Pozri príspevok
    robila som mzdárku a stále ma baví byť v obraze, aké sú zmeny už kvôli synom a rodine, Keď môžem poradím. Dík za odozvy.
    to schvaľujem, človek musí mať trošku prehľad. A určite sa nedá ísť na dôchodok s tým, že "všetko vypustí z hlavy".

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Danetta Pozri príspevok
    Som tu nová a už 3 deň visím na porade. Som na dôchodku a už som prebehla skoro všetky témy, že nestíham variť. Doteraz som nchápala syna, že je na pokeci, ale už viem čo to je.Želám všetkým krásny deň.
    Danettka, myslím, že je značný rozdiel medzi obsahovou stránkou pokecu a porady.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    nielen obsahovou ale aj systemom

    toto je forum a pokec je live chat

    cize tu si ludia pisu po tabuli prispevky nezavazne na sebe a na pokeci je to priamy rozhovor (pisaci ) medzi 2 a viac ludmi (aj ked niektori ludia na pokeci uz pisu aj sami sebe )


    A uz tu nevykukam kedze som sa este ja sam nepredstavil
    ale neni na to casu aj zostavam MIB

    Danetta je offline (nepripojený) Danetta

    dôchodkyňa Danetta
    Vysvetlenie pre Braňa a Katabatický :

    Rozdiel medzi pokecom a poradou poznám. Išlo mi o strávenie času pri PC.
    Prajem pekný víkend.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Danetta tak vitaj medzi nami, cíť sa tu dobre. Určite aj Ty prispeješ dobrou radou pre nás.

    janomila je offline (nepripojený) janomila

    janomila
    aj ja som nová, nielen na Porade, ale aj na internete. Zatiaľ sa len učím čo a ako, ale už som stihla zistiť, že je to žrút času. Tak veľa zdaru.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Vitaj na Porade, určite tu stráviš veľa času. Keď tu načerpáš vedomosti, tak si povieš " keby mal deň aspoň sto hodín" . Nech sa Ti medzi nami páči.

    janomila je offline (nepripojený) janomila

    janomila
    danettka netráp sa nejakými pojmami ako pokec alebo chat. Ja som išla na Poradu s tým, že ak aj žiadnu radu alebo pomoc nenájdem alebo nebudem môcť poskytnúť, aspoň si vypočujem názory iných na rôzne problémy, ktoré nás trápiaa už len ten pocit, že človek v tom nie je sám je niekedy pomocou. Ak by som potrebovala radu, nájdem si oblasť problému na Porade a skúsim šťastie, ale teraz sme v kaviarni, a tam sa väčšinou problémy neriešia. Takže bud tu s nami a nech ti je dobre.

    Danetta je offline (nepripojený) Danetta

    dôchodkyňa Danetta
    Ahoj Janomila, dakujem za povzbudivé slová. Tiež som tu našla mnoho vecí, ktoré som potrebovala, aj som poradila.Vitaj medzi nami, želám pekný deň.

    zempal je offline (nepripojený) zempal

    zempal
    Ahojte poraďáci .Tak už sme dvaja dôchodcovia aspoň nám nebude smutno, len dúfam, že kvôli naším šedinám sa mládež nebude cítiť blbo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.