Zavrieť

Porady

tlačiareň HP Officejet 5610 All-in-One

Chcela by som sa opýtať, čo môže spôsobovať, že mi niekedy netlačí tlačiareň, iba mi zaradí dokumenty do tlače. Po reštarte počítača sa to spustí. Už bola aj tlačiareň preinštalovaná a stále tam vykakuje niečo spoločne s flash playerom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    cowboyka Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, čo môže spôsobovať, že mi niekedy netlačí tlačiareň, iba mi zaradí dokumenty do tlače. Po reštarte počítača sa to spustí. Už bola aj tlačiareň preinštalovaná a stále tam vykakuje niečo spoločne s flash playerom.

    Pri nastavení tlačiarne je možnosť "Tlačiť priamo na tlačiareň" - to znamená, že dokumenty nie sú zaraďované do fronty..neskúšala si toto?

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    cowboyka Pozri príspevok
    ale ja tam pouzivam aj fax a nie, toto som neskusala, kde to najdem?
    Tak vyskusaj..

    Start-Nastavenia-Tlaciarne

    Najdi tlaciaren a klikni na nu pravym tlacitkom a daj "vlastnosti" a myslim, ze v zalozke "rozsirene" najdes moznost "Tlacit priamo na tlaciaren"...

    nemam tu XPcka, takze som to pisal z pamati... Vyskusaj.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    machinak Pozri príspevok
    Tak vyskusaj..

    Start-Nastavenia-Tlaciarne

    Najdi tlaciaren a klikni na nu pravym tlacitkom a daj "vlastnosti" a myslim, ze v zalozke "rozsirene" najdes moznost "Tlacit priamo na tlaciaren"...

    nemam tu XPcka, takze som to pisal z pamati... Vyskusaj.
    ok, dala som, dik za radu, ale nemoze sa tym pokazit prijem faxovych sprav?

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    cowboyka Pozri príspevok
    ok, dala som, dik za radu, ale nemoze sa tym pokazit prijem faxovych sprav?
    Nemozes. Nastavenie faxu je priamo na tlaciarni predpokladam. A toto je nastavenie tlaciarne. Iba ked by tu tlaciaren pouzivalo v sieti viac pouzivatelov, moze nastat niekedy problem. Ale malo by to fungovat OK... Ved vyskusaj. Niektore problemy je lepsie vidiet. Toto je ako keby lekar ordinoval cez telefon

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    machinak Pozri príspevok
    Nemozes. Nastavenie faxu je priamo na tlaciarni predpokladam. A toto je nastavenie tlaciarne. Iba ked by tu tlaciaren pouzivalo v sieti viac pouzivatelov, moze nastat niekedy problem. Ale malo by to fungovat OK... Ved vyskusaj. Niektore problemy je lepsie vidiet. Toto je ako keby lekar ordinoval cez telefon
    ok, dik za pomoc, vyskusam v priebehu buduceho tyzdna, ci mi to neskrachne. No len lekar niekedy naordinuje dobre cez phone :-)))

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    skúšam tvoju radu, ale tento spôsob mi nefunguje - dať tlačiť priamo na tlačiareň, pretože mi to spomalí všetko - asi v pc budem mať najskôr nejaký vírus

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Možno by pomohlo tlačiareň odobnrať zo systému vymazať všetko čo sa týka tlačiarne (nie dokumenty ale adresár kde bola nainštalovaná - niekedy to v PC zostane aj po odinštalácii) a znova ju nainštalovať. Niekedy sa tam niečo po... a inak to nejde.

    Ale ak sa toto už stalo ... ako dlho už beží systém Win na tvojom PC? Ak je to rok a viac neškodilo by prečistiť systém a registre. Mnohokrát sa počítač potom "nadýchne" a znova chvíľu šlape ako hodinky. A pravdepodobne ako bonus získaš niekoľko stovák MB voľného miesta.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    Stevo5 Pozri príspevok
    Možno by pomohlo tlačiareň odobnrať zo systému vymazať všetko čo sa týka tlačiarne (nie dokumenty ale adresár kde bola nainštalovaná - niekedy to v PC zostane aj po odinštalácii) a znova ju nainštalovať. Niekedy sa tam niečo po... a inak to nejde.

    Ale ak sa toto už stalo ... ako dlho už beží systém Win na tvojom PC? Ak je to rok a viac neškodilo by prečistiť systém a registre. Mnohokrát sa počítač potom "nadýchne" a znova chvíľu šlape ako hodinky. A pravdepodobne ako bonus získaš niekoľko stovák MB voľného miesta.
    dík za radu, už som to vravela aj svojím IT v práci, ale nikdy ma nepočúvajú, tak to asi musím vyriešiť po svojom a hotovo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.