Zavrieť

Porady

Taliansko, Lignano, vila Renze

Prosím Vás o akékoľvek poznatky, názory, príp. fotky z Talianska - Lignano, (konk. :vila Renze). Mám tam ísť v lete na sústredenie a veľmi by ma to zaujímalo, kam to vlastne idem
VĎAKA !!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janča 99 je offline (nepripojený) janča 99

    janča 99
    mňa by to tiež zaujímalo,lebo aj môj syn tam má ísť na sústredenie zo školy

    ozve sa niekto s foto ?

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    http://www.topholiday.sk/index.php?page=renza
    A prečo ako tí čo platia, nepožadujete, aby ste vedeli kam vaše dieťa ide a či za to čo zaplatíte aj dostanete služby?

    janna_1 je offline (nepripojený) janna_1

    janna_1
    ahojte
    nech sa paci pre Vas priama linka na lignano - hotely, ubytovania ... aj web kamera, ktora mi nejde pridat, lebo este nama 15 prispevkov vo fore

    to www a potom si dajte lignano a .it/sk/

    Ja som bola v Lignano Sabiadoro na dovolenke v auguste 2007 a uz nikdy viac!!! Ale 100 ludi, 100 chuti. Je tam strasne preplnena plaz, vecer, pokial si nerezervujete pred tym v restike miesto, tak sa nenajete, na promenade koooopec ludi. atd. Co sa tyka ubytovania, boli sme sklamani. Byvali sme v dome, kde bolo niekolko apartmanov so samostatnym wc a sprchou, ale o apartmane nemohla byt ani rec, hlavne velkostou m2, a pretoze oni pokladali za samostatnu izbu aj kuchynu s roztahovaciou dvojpostelou, a ked idete do takeho apartmanu 6 + 2 deti (a mate k dispozicii 1miestnos pre 4 osoby + 1komorku s poschodovou postělov pre 2 osoby a kuchynu s roztahovacim gaucom a 1 skrynou pre vsetkych) mate co robit, aby ste nedostali na takom stiesnenom priestore bez stipky sukromia ponorkovu chorobu a hlavne ked je skarede pocasie, co bolo v mojom pripade. Mozno sme mali iba smolu :-( na ubytovanie a pocasie.
    Odporucam ale vylet lodou na muslickovy ostrov, kde si mozete nazbierat vela musli roznych tvarov a farieb. Tak isto vylet do Benatok, ktore su vzdialene cca 1,5 hodiny autom.

    Taliansko, Lignano, vila Renze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.