Zavrieť

Porady

Kúpa bicykla

Poraďáci, nekupoval náhodou niekto z vás v tomto období bicykel v Rakúsku? Chcela by som vedieť, či sa v súčasnosti neoplatia bicykle kúpiť radšej v Rakúsku ako u nás. Ceny bicyklov u nás sa mi zdajú vysoké, ale neviem ako to s cenami bicyklov vyzerá v Rakúsku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dubak138 je offline (nepripojený) dubak138

    dubak138
    damati Pozri príspevok
    Poraďáci, nekupoval náhodou niekto z vás v tomto období bicykel v Rakúsku? Chcela by som vedieť, či sa v súčasnosti neoplatia bicykle kúpiť radšej v Rakúsku ako u nás. Ceny bicyklov u nás sa mi zdajú vysoké, ale neviem ako to s cenami bicyklov vyzerá v Rakúsku.
    Ja som si kúpil bicykel tu na Slovensku ani som neskúmal aké ceny sú v Rakúsku i ked som mal možnosť ked chceš dobrý bicykel tak aj niečo stojí a nejakú šunku kúpiš za pár drobných a druhá vec sú náhradné diely podla toho akú chceš kúpiť značku

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Okrem toho už skoro každá lepšia predajňa (vrátane tej našej ) poskytuje kvalifikovaný servis.
    Na Slovensku je už pomerne slušné zastúpenie kvalitných dokonca aj špičkových zahraničných značiek, tak sa nie je čoho obávať.
    Tá investícia sa Ti, myslím, niekoľkonásobne vráti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.