Zavrieť

Porady

Mam problem S Windows XP

Ahojte
Mám problem s windows xp na mojom notebook!!!
Ked ho zapnem a nacita WIN. tak potom mi vyhodý okno s info:c:\windows\system32\gzmrt.dll bolo odoprene!!! a potom sa neda pracovat vo windows pretoze na nic nereaguje!
PROSIM PORADTE CO A AKO MAM UROBIT ABY MI TO ISLO TAK AKO PREDTYM!!!!
DAKUJEM!!!
Usporiadat
sulko sulko

sulko je offline (nepripojený) sulko

moznosti na riesenie je vela, reinstall os uplne posledna moznost, pokial sa ale moc nerozumies zavolaj technika :-)
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Skús toto: stlač F8 pri začatí spúšťania Windows (teda tesne na začiatku, ešte než sa objaví logo), a objaví sa ponuka spustenia. Z ponuky šípkami prejdi na "Safe mode - command prompt only" (v slovenských Windows niečo ako "Núdzový režim s príkazovým riadkom") a stlač Enter. Keď sa objaví kurzor (blikajúca čiarka), napíš:
DEL c:\windows\system32\gzmrt.dll
a stlač Enter. Tým sa ten súbor zmaže a po reštarte (Ctrl-Alt-Del) by sa mal spustiť Windows normálne. Poznámka: ja presne neviem, čo robí ten súbor a či je potrebný pre windows, vychádzam len z predpokladu, že je to vírus a môže sa zmazať...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Súhlasím s PotPalo. Toto som našiel na sieti:
This .dll file is a Browser Helper Object (BHO) that runs automatically every time you start your Internet browser. BHOs are not stopped by personal firewalls, because they are identified by the firewall as your browser itself. BHOs are often used by adware and spyware. The unique ID of this BHO is 10F3E8BD-257A-4702-A2F5-DC02055B068C or 7D9362F8-77D8-4b29-97B5-621D550890C0. There is no description of the program. The program has no visible window. It is an unknown file in the Windows folder. File gzmrt.dll is able to monitor Internet browser. The service has no detailed description. It is not a Windows core file. Program starts upon Windows startup (see Registry key: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run). Therefore the technical security rating is 98% dangerous, however also read the users reviews.

V jednoduchom preklade:
Tento .dll súbor je Browser Helper Object (BHO) ktorý beží automaticky vždy keď štartujte Váš Internet browser. BHOS sú nie zastavené prostredníctvom osobných firewalov, pretože sú identifikované u firewalu ako váš samotný browser. BHO sú často používané prostredníctvom adware a spyware. Unikátny ID tohto BHO je 10F3E8BD-257A-4702-A2F5-DC02055B068C alebo 7D9362F8-77D8-4b29-97B5-621D550890C0. Tam nie je popis programu. Program ne má viditeľné okienko. Je to neznámy súbor v zložke Windows. Súbor gzmrt.dll môže sledovať browser Internet. Služba ne má detailný popis. Nie je súborom jadra Windows. Program spúšťa štartovacia pozícia Windows (uvidíte tlačidlo Registry: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run). Teda technické známkovanie bezpečnosti je 98% nebezpečný, ale tiež prečítajte recenzie užívateľov.

Musí von.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať