Zavrieť

Porady

Očíslovanie všetkcýh PD na konci roka

Je možné očíslovať všetky pokladn.doklady na konci roka ? Teda počas roka som vôbec pokladn.doklady v OBERONE nečíslovala a či sa to dá urobiť teraz na konci roka "jednorazovo", spustením nejakej funkcie.....? Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    V denniku cez moznosti je precislovanie dokladov, vyberies typ dokladu a datum od ktoreho to precisluje.

    ede je offline (nepripojený) ede

    ede
    EPk Pozri príspevok
    V denniku cez moznosti je precislovanie dokladov, vyberies typ dokladu a datum od ktoreho to precisluje.
    Hned som to odskusala na PPD, ale na vsetky mi dal cislo P-0001, asi mam nieco zle nastavené. Prosím, viete mi poradit...? Vdaka

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    ede Pozri príspevok
    Hned som to odskusala na PPD, ale na vsetky mi dal cislo P-0001, asi mam nieco zle nastavené. Prosím, viete mi poradit...? Vdaka
    Stiahni si najnovšiu verziu ktorá bola vydaná včera 12.3.2008.

    ede je offline (nepripojený) ede

    ede
    Ninna Pozri príspevok
    Stiahni si najnovšiu verziu ktorá bola vydaná včera 12.3.2008.
    Viem, ze si to myslela dobre, ale teraz som uz uplne zufala, po stiahnuti novej verzie februar 2008, mi nejde OBERON-PÚ vôbec !!!!!
    Pise mi - chyba pri inicializacii systemovej knižnice Oberon....atď.
    Nemate s tým skúsenosti - v OBERONE ????
    Nemusim pisat, aka som zufala, mam tam ucto viacerych firiem a je marec !

    ede je offline (nepripojený) ede

    ede
    Uz mi to ide, zabudla som totiz restartovat PC po instalacii....asi som prepracovana, sorry, ze robim paniku / a to je este len 13.3./.

    ede je offline (nepripojený) ede

    ede
    ale co sa prečíslovania týka, stále mi to "prečísluje" tak, že všetkym napr. PPD v roku 2007 prideli cislo P-0001...??? neviete mi poradit,prosím ?

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    Skontroluj číselné rady. Ja mám nastavené Pokladňa - výdaj číslovať od V-001 Spôsob číslovania Štandardné a kontrolovať duplicitu.

    ede je offline (nepripojený) ede

    ede
    EPk Pozri príspevok
    Skontroluj číselné rady. Ja mám nastavené Pokladňa - výdaj číslovať od V-001 Spôsob číslovania Štandardné a kontrolovať duplicitu.
    mam to nastavene presne, tak , spustala som to niekolkokrat, aj PPD aj VPD, stale im da vsetkym cislo V-0001 resp. P-0001....

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    A v nastavení -firma-peňažný denník máš čo nastavené?
    Ako číslovať VPD a PPD?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.