Zavrieť

Porady

Synchronizácia zložiek medzi PC a USB kľúčom

Ahojte,
potrebujem často pracovať na dvoch PC ale z bezpečnostných dôvodov nechcem mať dáta iba na USB kľúči. Viete mi poradiť program, ktorý dokáže synchronizovať dáta medzi PC a USB kľúčom ?
Na jednom PC mám Win XP a na druhom Vista. Skúšal som synchronizačné centrum vo Viste, tam však nie je možnosť zadať sychronizáciu na vymeniteľný disk - resp. je, ale iba pre mediálne súbory cez Media Player a ja potrebujem synchronizovať Wordové a Excelovské dokumenty.

Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vandamme je offline (nepripojený) vandamme

    vandamme
    no ak ide len o synchronizáciu wordovskýh a excelových dokumentov tak stačí si len nainštalovať tú istú verziu officu ako máš v práci alebo opačne...doporučujem office 2003...ale podla toho čo si napísal určite máš na nejakom z PC asi office 2007.....to moc neodporúčam..

    andrei11 je offline (nepripojený) andrei11

    andrei11
    chlap Pozri príspevok
    Ahojte,
    potrebujem často pracovať na dvoch PC ale z bezpečnostných dôvodov nechcem mať dáta iba na USB kľúči. Viete mi poradiť program, ktorý dokáže synchronizovať dáta medzi PC a USB kľúčom ?
    Na jednom PC mám Win XP a na druhom Vista. Skúšal som synchronizačné centrum vo Viste, tam však nie je možnosť zadať sychronizáciu na vymeniteľný disk - resp. je, ale iba pre mediálne súbory cez Media Player a ja potrebujem synchronizovať Wordové a Excelovské dokumenty.

    Vďaka.
    mne sa fajn osvedcila funkcia "Synchronizovat" v total commanderi
    andrei11 Pozri príspevok
    mne sa fajn osvedcila funkcia "Synchronizovat" v total commanderi
    Total Commander je žiaľ platený SW...viem, že funguje aj keď nie je registrovaný a licensovaný, a dá sa naň "zohnať aj medicínka", pokiaľ to však potrebuje do firmy, bude dosť riskovať...

    V starších Win bola utilita s názvom Aktovka, na jednoduché účely bola pomerne dobrá - určite bude aj vo Viste, skús to s tým, možno však bude inak pomenovaná. Inak, samozrejme dobre poslúži aj google, nájde kopec odkazov, len treba poskúšať zopár SW a vybrať ten, ktorý najlepšie sadne. Zadaj do google: software synchronization freeware

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //Total Commander je žiaľ platený SW.
    Nie je to celkom pravda. Môžeš ho používať aj bez platenia. Akurát musíš vždy zadať pri spustení číslo. Či má obmedzenia, to neviem. Osobne som si ho zaplatil. Nie je to až taká starašná suma a jeho autori tiež chcú z niečoho žiť.
    sthruska Pozri príspevok
    //Total Commander je žiaľ platený SW.
    Nie je to celkom pravda. Môžeš ho používať aj bez platenia. Akurát musíš vždy zadať pri spustení číslo. Či má obmedzenia, to neviem. Osobne som si ho zaplatil. Nie je to až taká starašná suma a jeho autori tiež chcú z niečoho žiť.
    súhlasím, že najlepšie je to kúpiť. Ale na druhú stranu, niekomu TC nevyhovuje, takže kupovať to len kvôli synchronizácií, keď existuje niekoľko free riešení, je zbytočné. Aj keď samozrejme, TC má tisícky funkcií a rôznych pluginov. Použiť sa dá aj bez licensovania, ako som už hore napísal, ale v prípade, že podniká, by s tým mohol mať problémy so SW políciou....

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Dobrý deň,
    ak som celkom mimo témy tak ma presuňte, chcem sa opýtať na chybu synchronizačného centre.
    Mám Vistu home, ale zvykne mi niekedy vypísať

    Synchronizačné centrum prestalo pracovať... odoslať chybu na server a hladať riešenie?

    Neprišla som na príčinu, jednoducho to ignorujem, lebo ani to odoslanie nejak nič neporiešilo, ako keby to tam bolo len proforma.

    Má to nejaký vážny vplyv na prgmy alebo kašlať na to?
    Vygugliť sa mi nepodarilo nič

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Dennodenne synchronizujem Dokumenty medzi stolovym pocitacom a USB diskom. Vyskusal som viacero programov, skutocne aj mne na tieto ucely najviac vyhovuje Total Commander.

    A co sa tyka toho ze je plateny.. sorry, ta cena za licenciu je tak nizka, ze niekto kto si moze dovolit kupi USB kluc si moze dovolit kupit aj licenciu. Tot moj nazor.

    A teraz pozeram ze som dost vyrazne "out of date".. Sorry moja predchadzajuca poznamka je preto uplne mimo aktualnej temy.
    Naposledy upravil Andy Kralik : 23.08.09 at 17:52 Dôvod: Zistil som ze ide len o staru ozivenu temu :(
    Kabaka123 22.05.15 12:25 priradil do Porady
    Kabaka123 22.05.15 12:25 odstránil(a) z Porady

    Synchronizácia zložiek medzi PC a USB kľúčom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.