Zavrieť

Porady

vykaz do ZP

Vytvoril som vykaz do zdravotnej poistovne a nie su v nom ziadne data, i ked v inych zostavach vidiet, ze odvody za zamestnancov a zamestnavatela by mali byt odvadzane. Zostava vsak zostava nulova. Socialna poistovna je v poriadku. Co je s tym?
Money dokaze vygenerovat i prilohy k vykazom do ZP?

Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    machinak Pozri príspevok
    Vytvoril som vykaz do zdravotnej poistovne a nie su v nom ziadne data, i ked v inych zostavach vidiet, ze odvody za zamestnancov a zamestnavatela by mali byt odvadzane. Zostava vsak zostava nulova. Socialna poistovna je v poriadku. Co je s tym?
    Money dokaze vygenerovat i prilohy k vykazom do ZP?

    Dik
    Asi zadávaš zlé obdobie, alebo máš nastavený zlý formulár.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Nie. Formular je spravny, obdobie je spravne. A mzda je za 1. obdobie v programe money. Zeby nastavenia ZP v money? Zadal som ich ako kontaktne adresy a priradil k jednotlivym zamestnancom. Este nieco treba nastavit?

    Alexa.k je offline (nepripojený) Alexa.k

    Alexa.k
    machinak Pozri príspevok
    Nie. Formular je spravny, obdobie je spravne. A mzda je za 1. obdobie v programe money. Zeby nastavenia ZP v money? Zadal som ich ako kontaktne adresy a priradil k jednotlivym zamestnancom. Este nieco treba nastavit?
    možnosť 1.
    Akú máš verziu ? v staršej verzii ako 11.00 musíš tahať mano a adresu do karty zamestnanca z adresára, ... v karte musíš mať v okne poisťovňa zašednuté
    možnosť 2.
    prekontroluj si či máš nastavené údaje platné od: mesiac za ktorý robíš mzdu... predpokladám že spracovávaš február ... ak vyváraš kartu v marci je možné že ti ponúklo marec ...

    ...momentálne ma viac nenapadá, ale ak to nebude ani jedno napíš skúsime sa na to pozrieť podrobnejšie ...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Alexa.k Pozri príspevok
    možnosť 1.
    Akú máš verziu ? v staršej verzii ako 11.00 musíš tahať mano a adresu do karty zamestnanca z adresára, ... v karte musíš mať v okne poisťovňa zašednuté
    možnosť 2.
    prekontroluj si či máš nastavené údaje platné od: mesiac za ktorý robíš mzdu... predpokladám že spracovávaš február ... ak vyváraš kartu v marci je možné že ti ponúklo marec ...

    ...momentálne ma viac nenapadá, ale ak to nebude ani jedno napíš skúsime sa na to pozrieť podrobnejšie ...
    Tak to je všetko. Výkaz do sociálky je korektný. Iba zdravotky sú nulové. Nechápem... Aj "zošednuté" je aj údaje od sú nastavené na "február 2007". Iba že by nejaká špeciálna náležitosť bola v adresných kontaktoch...?

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    danielko Pozri príspevok
    A nie je to tým nastavením "február 2007"? Máme rok 2008.
    Nie sorry..to bol preklep. Samozrejme ze myslim 2008. Ved toto nastavenie je pre celu kartu zamestnanca..tak by netlacil ani vykaz do socialky..nie?

    Alexa.k je offline (nepripojený) Alexa.k

    Alexa.k
    Skus ešte toto :
    keď hovoríš že SP je OK... sociálka ti ponúka na tlač predošlý mesiac ... zdravotka nie ... keď generuješ výkaz otvorí sa ti malé okienko na výber obdobia ... skontoluj si to, ak je to ok otvorí sa šedé okno kde dole máš vypísanú poisťovňu ktorú musíš zaškrtnúť vtedy ti jednoznačne musí vygenerovať výkaz...

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Som v koncoch...

    Založil som zamestnanca, založil som pracovný pomer k zamestnancovi a priradil som mu zdravotnú poisťovňu. Ďalej mu vyrobil mzdu. A keď skúšam tlačiť tie výkazy do zdravotiek, tak sú stále nulové. Nechápem.. Je v tomto postupe ešte niečo, čo som neurobil?

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Ľuba Pozri príspevok
    skontroluj si, či máš na karte dátum nástupu.
    ĎAKUJÉEEEEEM...si maly boh. To bol problém. ))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.