Zavrieť

Porady

Nebojte sa palaciniek

COGITO ERGO BOOM
j1438.jpg  
POTREBNÉ PRÍSADY

3,5 dcl mlieka, 2 dcl vody, 1 dcl oleja, 2 celé vajíčka, 1 polievková lyžica kryštálového cukru , štipka soli,20 dkg hladkej múky špeciál.

POSTUP PRÍPRAVY

do múky postupne pridávame suroviny aby sa nám neurobili hrudky a poriadne vymiešame metličkou. necháme cca 15 minút odstáť. keď sa nám cesto zdá byť riedke , alebo husté upravíme ho pridaním mlieka alebo múky. pozor na múku rozmiešať v malom množstve mlieka.

prvú palacinku upečieme na oleji . pod ďaľšie už olej nedávame.naberáme malou naberačkou,
lejeme do stredu a panvicou rýchlo otáčame, aby sa palacinka pekne rozliala.cesto musí byť akurát.
tieto placinky sú výborne a niekedy sa mi ich podarí urobiť také tenké, že majú iba jednu stranu./hehe/
keď máte radi sladšie cesto, môžete dať trošku viac cukru, ale ozaj len trošku.
Naposledy upravil kitky : 23.03.08 at 13:17
Usporiadat
rdb rdb

rdb je offline (nepripojený) rdb

Moje celkom ine palacinky.
Ked vam zostane z nedele polievka a uz na nu akosi nikto nema chut.
Polievku precedime. Huste odlozime. Do riedkeho vmiesame na dva decilitre polievky jedno vajce a vyslahame
Pridame tolko muky aby vzniklo palacinkove cesto.
Klasickym sposobom vyprazame trosku hrubsie palacinky.
Huste z polievky nasekame, pripadne pomelieme. naplnime do palaciniek.
Ak je malo husteho mozeme pridat syr, sunku, zbytky akehokolvek tepelne upraveneho masa, kukuricku....
Posypeme struhanym syrom a podavame s velkym zeleninovym salatom.
7 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ela77 ela77

ela77 je offline (nepripojený) ela77

Ja robím palacinky celý život z tohoto receptu:
2 vajcia,
pol litra mlieka,
22 dg múka hladká,
malá lyžička cukor práškový,
na špic noža soda bicarbona.
Všetko spolu vyšľahať a začať piecť palacinky. Po vyskúšaní množstva náplní do nich sme zostali pri plnke: hustejší vanilkový puding, alebo hustejší vanilkový puding zmiešať s tvarohom. Plnka je stále šťavnatá a aj palacinka zostane vláčna. Kto chce môže si ku tomu teraz pridať aj čerstvé ovocie (maliny a pod.)
Kto ten recept nepozná môže skúsiť.
Naposledy upravil ela77 : 06.07.11 at 19:15
7 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

kedze sezona malin vrcholi,vyskusajte toto.
vsetci,ktorych som tym ponukla,sa pooblizovali az za usami.

urobte si palacinky podla svojho odskusaneho receptu.
potrite tenucko malinovym dzemom,
potom len spodnu polovicu palacinky naplnte dobrym smotanovym hustejsim jogurtom s vanilkovou prichutou
a nato naukladajte po celej polovici cerstve maliny.
prekryt vrchnou-nenaplnenou polovicou a potom este raz prelozit-vznikne nam taky trojuholnik.

zarobime si kakao,trochu cukru a len tolko mlieka,aby sa nam to dalo vymiesat na tekutu,hladku ale hustu polevu.

vyslahat slahacku a nastreknut k palacinke.
vsetko popolievat polevou tak,aby sme na palacinke i slahacke vytvorili pasikovy vzor.dozdobit listkami medovky a mäty a niekolkymi malinami.
mnam.
4 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Ja robím palacinky od oka, z mlieka, minerálky, hladkej múky,vajca, lyžice cukru, štipky soli, trošku prdopeču, pol deci oleja a hlavne nikdy nezabudnem dat¨citronovú koru. Sú jemné, vláčne a prikryté misou vydržia aj 3 dni,/aj to sa už pár krát stalo, pre vel'ké množstvo/ a chutia stále rovnako.
2 0
janula26 janula26

janula26 je offline (nepripojený) janula26

Tak som si preštudovala palacinkové recepty v tejto téme a musím sa pochváliť manželovým postupom. Samozrejme, všetky prísady (vajce, múka, cukor, štipka soli, mlieko) sú rovnaké, ale pridáva do cesta aj polovicu rozpusteného masla. Palacinky sú krásne jemné, poddajné a panvicu nemusí vôbec potierať olejom. A ešte sme zistili jednu vec: vyhradili sme na palacinky jednu panvicu, na ktorej nepripravujeme už nič iné. Funguje to skvele :-)))
2 0
Chokma Chokma

Chokma je offline (nepripojený) Chokma

Ja som odkukala a zvyknem robit palacinky v takom sirupe (trosku podobny javorovemu), je este lepsi a robim ho sama: rozpustite v hlbsej panvici maslo (cca 70 g), pridate zo dve hrste krystal cukru, rozpustite ho v nom, aby sa tahal ako karamel, potom do toho sprcnete pomarancovu stavu, dzus alebo inu ovocnu z kompotu a tak. Samozrejme to bude sycat a cukor ztvrdne, ale miesanim ho znovu roztopite. Pridate amaretto - podla chuti, nechate trosku povarit a date na tichy ohen - namacate palacinky zlozene na trojuholniky, aby sa cele obalili do sirupu. Mozete sirup pouzit tiez na slahacku a tak.
2 0
KATA50 KATA50

KATA50 je offline (nepripojený) KATA50

celoživotný pedagóg
ela77 Pozri príspevok
Ja robím palacinky celý život s tohoto receptu:
2 vajcia,
pol litra mlieka,
22 dg múka hladká,
malá lyžička cukor práškový,
na špic noža soda bicarbona.
Všetko spolu vyšľahať a začať piecť palacinky. Po vyskúšaní množstva náplní do nich sme zostali pri plnke: hustejší vanilkový puding, alebo hustejší vanilkový puding zmiešať s tvarohom. Plnka je stále šťavnatá a aj palacinka zostane vláčna. Kto chce môže si ku tomu teraz pridať aj čerstvé ovocie (maliny a pod.)
Kto ten recept nepozná môže skúsiť.
Tak dnes som ich urobila z dvojitej dávky,(boli vnúčatá ) naplnila tvarohovou plnkou a poliala banánom v karamele. Boli naozaj výborné . Recept som už klonovala ďalej. :-))))
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Spravím čerstvý špenát na cesnaku, hneď ako špenát zmäkne, vyberám. Potriem na palacinku posypem syrom a zapečiem.
Alebo potriem, nutelou, prípadne vanilkovým pudingom alebo miláčikom (to radšej studené)
1 0
ZEvina ZEvina

ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac
priznám sa, nečítala som to celé, tak možno, že už to tu je. Moje vnučky majú veľmi radi palacinky. Niekedy im robievam aj palacinkový "zákusok" (ako to volá prostredná vnučka): starší rohlík rozkrojím na štyri časti a obalím v palacinkovom cestíčku, do ktorého som nastrúhala na jemno jedno jablko, vypražím a posypem práškovým cukrom, alebo natriem jahodovým džemom.
1 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

Zdravím Vás. Ja palacinky robím od oka podľa toho koľko ich chcem urobiť. Nemám žiadny recept na to koľko čoho mám dať. Koľko si nalejem mlieka podľa toho dám to ostatné. Ja zvyknem pridať ešte aj trocha sódy bicarbóny a nedávam olej a ani vodu.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
JankaV. Pozri príspevok
Zdravím Vás. Ja palacinky robím od oka podľa toho koľko ich chcem urobiť. Nemám žiadny recept na to koľko čoho mám dať. Koľko si nalejem mlieka podľa toho dám to ostatné. Ja zvyknem pridať ešte aj trocha sódy bicarbóny a nedávam olej a ani vodu.
Prave preto som dala tento recept sem. Olej das len pod prvu palacinku, potom uz vobec nie.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
kitky Pozri príspevok
Prave preto som dala tento recept sem. Olej das len pod prvu palacinku, potom uz vobec nie.
Ja si pred prvou palacinkou ohrejem dostatok oleja, zlejem do pohárika, potom pred každou palacinkou len tak veľmi jemne pierkom pretriem.
Do cesta olej a ani vodu nedávam, ba ani cukor, len štipku soli a trochu škorice (na vôňu)
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

kitky Pozri príspevok
Prave preto som dala tento recept sem. Olej das len pod prvu palacinku, potom uz vobec nie.

Jasné Kitky. No, ale zasa si myslím, že palacinky nie sú až tak náročné na prípravu. Každý asi vie z čoho sa robia a každý si pridá ešte niečo naviac. No niekto to rád zasa aj v číslach a presne dané.

A olejom potriem panvicu okolo keď pečiem palacinku aby sa kraje neprilepili a dala dobre otočiť.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
JankaV. Pozri príspevok
Jasné Kitky. No, ale zasa si myslím, že palacinky nie sú až tak náročné na prípravu. Každý asi vie z čoho sa robia a každý si pridá ešte niečo naviac. No niekto to rád zasa aj v číslach a presne dané.

A olejom potriem panvicu okolo keď pečiem palacinku aby sa kraje neprilepili a dala dobre otočiť.
Sorry pisala som to na inom portali pre mlade baby, tak som to supla zaroven aj sem. Samozrejme, ze skusene gazdinky s palacinkami problem nemaju, ale chodi sem aj vela mladych, mozno sa niekomu bude hodit.
Kazda mame svoj sposob ako varime a pecieme. Ja som robila klasiku, kym som neskusila tieto. Ine by som uz nerobila.
0 0
JankaV. JankaV.

JankaV. je offline (nepripojený) JankaV.

No jasné začínajúcim gazdinkám sa recept určite zíde.
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Palacinky sú hádam to najjednoduchšie, teda si to aspoň myslím, pretože asi 3 týždne dozadu ich skúšal robiť aj môj syn.(15r) A to ešte v živote nič neuvaril okrem praženice. Našiel recept a urobil si ich sám a na moje prekvapenie sa mu všetky do jednej podarili, mal s toho taku radosť, že ich robil i na druhý deň.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mam nad 51rokov a ešte sa mi palacinky nepodarili/no fakt/, dcera ich vie super.J
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

beba13 Pozri príspevok
Palacinky sú hádam to najjednoduchšie, teda si to aspoň myslím, pretože asi 3 týždne dozadu ich skúšal robiť aj môj syn.(15r) A to ešte v živote nič neuvaril okrem praženice. Našiel recept a urobil si ich sám a na moje prekvapenie sa mu všetky do jednej podarili, mal s toho taku radosť, že ich robil i na druhý deň.
dúfam že vám aj chutili
a nemohla by si napísať recept ako urobiť varenú praženicu
s pozdravom karol
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Ha-ha
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Karol, prazenica sa nevari, nevies??? j
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať