Zavrieť

Porady

Osobný zosilovač zvuku

Máte niekto skúsenosti s osobným zosilovačom zvuku? Taký strojček do ucha z teleshoppingu, pre tých, ktorí slabo počujú. Neviem či sa mi to oplatí kupovať. Poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    No neviem, ja som počula, že tie rôzne reklamovane načúvacie prístroje nie sú vhodné, pretože môže ešte viac poškodiť sluch istejšia je návšteva lekára, ktorý na základe vyšetrenia sluchu poradí aký načúvací prístroj je vhodný na určitú poruchu sluchu.

    dalida je offline (nepripojený) dalida

    dalida
    revue Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosti s osobným zosilovačom zvuku? Taký strojček do ucha z teleshoppingu, pre tých, ktorí slabo počujú. Neviem či sa mi to oplatí kupovať. Poradte.
    Svokra veľmi slabo počuje, trvale nosí načúvací prístroj. Na odporúčanie lekára sme jej zaobstarali takýto prístroj na sledovanie televízie. Bola to firma v Bratislave, kde jej vyskúšali, aký je pre ňu vhodný. Máš na mysli niečo takéto? ak áno napíš mi, zistím adresu

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    revue Pozri príspevok
    Máte niekto skúsenosti s osobným zosilovačom zvuku? Taký strojček do ucha z teleshoppingu, pre tých, ktorí slabo počujú. Neviem či sa mi to oplatí kupovať. Poradte.
    No neviem, ale pri takýchto veciach by som asi volil radšej kvalitnejší prístroj, než také lacné teleshoppingové braky.

    Jedna špecializovaná predajňa je v BA na Krížnej, blízko Amerického námestia. Neviem presne ako sa volá, ale dá sa ľahko nájsť.

    Už som zistil, ako sa volá - je to Akustik plus s.r.o, Krížna 4.
    Naposledy upravil Chobot : 16.04.08 at 15:06

    AIMA je offline (nepripojený) AIMA

    AIMA
    Myslíte, že tie drahšie prístroje nepoškodzujú ucho? Priateľovej matke doporučila lekárka nejaký prístroj za asi 10 000,- Sk, pričom až po objednaní vysvitlo, že treba doplatiť asi polovicu, teraz som na rozpakoch, čo jej poradiť...Neviete niekto, ako je to s baterkami do týchto prístrojov?

    Osobný zosilovač zvuku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.