Zavrieť

Porady

privátny masážny salón

Ahoj poraďáci,

pekne poprosím o radu :
som masérka so živnosťou aj praxou , chcela by som robiť u seba doma masáže /mám vyčlenenú izbu/, kde by nebol žiaden otvárací čas , pracovala by som totiž iba na objednávky/nakoľko klientelu svoju mám/. Netuším však či je to možné /samozrejme po legálnej stránke/ a čo všetko k tomu potrebujem / hygienu - kolaudáciu? , ohlásenie prevádzky? - živnosť mám prihlásenú na bytovú adresu ....atď./

za každú dobrú radu dakujeeeeeeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gitka SL je offline (nepripojený) gitka SL

    teraz nezamestnaná gitka SL
    Potrebuješ Prevádzkový poriadok, ktorý by Ti mal schváliť Štátny zdravotný ústav ( bývalá hygiena ).
    Budeš poskytovať masérske služby na adrese, kde máš ohlásené miesto podnikania ?

    gaga8791 je offline (nepripojený) gaga8791

    gaga8791
    áno , dočasne - začiatkom leta si idem zriaďovať totiž salon v nebytových priestoroch istého obytného domu , ale klientelu chcem dovtedy vybavovať doma.
    Mám si všetko zahlásiť zatiaľ na moju bytovú adresu- kde mám ohlásenú živnosť , a potom opätovne to zrušiť a zahlásiť miesto prevádzky , hygienické veci, atd....kde je salon?

    privátny masážny salón

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.