Zavrieť

Porady

Usporiadat
kami8 kami8

kami8 je offline (nepripojený) kami8

ludmila12 Pozri príspevok
skúsim pridať aj ja neviem neviem či sa mi to podarí
Nadhernyyy
0 0
kami8 kami8

kami8 je offline (nepripojený) kami8

ludmila12 Pozri príspevok
mne sa to podarilo že mi zakvitol kaktus tiež len náhodou keď som ho odmietla prezimovať v byte. Dala som ho do pivnice kde som ho ani neviem či za celú zimu poliala a keď som ho na jar vystrčila von na slniečko a začala som ho polievať tiež sa mi odvďačil krásnymi kvietkami. Dovtedy nikdy nekvitol. Ludka
Dakujem za info,potom to znamena,ze ja som bola moc starostliva.Tiez som Ludka
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Ofélia Pozri príspevok
To nie je pivoňa, ale piloňa. Nedá sa z toho odstrihnúť, pretože je to drevnatý krík ako napr. kríčková ríbezľa. Moja mama to rozmnožila tak že ohla spodné konáre kríka a zasypala ich zeminou. Z takto zasypaných troch konárov sa ujal len jeden. Takže ak váš manžel príde na to ako to rozmnožiť, tak som ochotná vám poslať "výhonok", mnoho ľudí to od nás pýta no mi nevieme iný postup okrem zasypaniu konára zeminou. Zo spodku, od kmienka to výhonky nemá.
Ja ju volám drevnatá pivonka nevedela som že je to piloňa a tiež by som ju rada rozmnožila ale neviem ako nedarí sa mi Ludka
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
Ešte môj rododendron síce už odkvitá ale ešte stále je krásny.Keď začne kvitnúť má nádhernú fialovú farbu
DSCF3507.JPGz.jpg  
DSCF3508.JPGz.jpg  
1/1
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

ludmila12 Pozri príspevok
Ešte môj rododendron síce už odkvitá ale ešte stále je krásny.Keď začne kvitnúť má nádhernú fialovú farbu
Je nadherny.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aj toto mi kvitlo, len som to zabudla prilepiť.
Snímka003.jpg  
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

wagner Pozri príspevok
Aj toto mi kvitlo, len som to zabudla prilepiť.
ahoj, čo je to modré.... neviem to definovať.....
wagner nedávala si sem náhodou pred rokom foto hosty??? Niekto mal takú, ako mi chýba do zbierky, ale neviem kto to bol,typujem , že asi Ty... ak máš hostu, prilepíš obrázok???
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

arizona Pozri príspevok
Teš sa, že máš iba jedného drozdíka...
My sme ich mali toľko, že 2-3 roky nazad nám pojedli všetko zo záhrady.Celý rok sme sa poctivo starali o kríky a nakoniec sme neokúsili ani jednu ríbezlu,malinu,egreš.čerešňu atď.A pekne si počkali, pokým budú akurát zrelé.Bolo sme z toho hrozne nešťastí a zúfalí.
Až pokým k nám neprišlo malé ,vyhladované mačiatko... A bolo po vtákoch
Poznám to z vlaňajška - mali sme pár strapcov hrozna, ale veru sme z neho neochutnali, čo nezožrali vtáci, to dorazili osy.
Tento rok nám zatiaľ vtáci vyzobali prvé jahôdky, na ktoré sme sa tak tešili Tak nastúpila zakrývacia textília a dúfam, že tohto roku sa nám ujde aj nejaké to hrozienko
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Atramka to modré neviem čo je. Neposlala si mi to náhodou Ty? Toto je moja hosta a kvitnúce kvety.
Snímka011.jpg  
Snímka012.jpg  
Snímka013.jpg  
1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

atramka Pozri príspevok
ahoj, čo je to modré.... neviem to definovať.....
wagner nedávala si sem náhodou pred rokom foto hosty??? Niekto mal takú, ako mi chýba do zbierky, ale neviem kto to bol,typujem , že asi Ty... ak máš hostu, prilepíš obrázok???
Nie som si istá na 100%(podľa fotky ), ale mne to vypadá ako nejaký druh modrice.
Wagner vypadá takto, alebo podobne?
http://images.google.sk/imgres?imgur...SK261%26sa%3DN
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

práve kvitnúce skalničky
P5120858.jpg  
P5120859.jpg  
P5120861.jpg  
P5120862.jpg  
P5120863.jpg  

P5120864.jpg  
1/1
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

ludmila12 Pozri príspevok
kukurička mockrát vďaka popis bol perfektný na prvý pokus sa podarilo a tak prikladám ďalšie moje kvetinky
Už som tu dávno nebola a akurát som chcela chváliť, že sú tie fotky super a že sú aj zmenšené. Som rada, že som mohla poradiť, aj nabudúce...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nie je to tá modrica, čo si prilepila. To modré okvetie je ako prehnuté lístky, nemá to žiadne drobné bobule. Vyrastá to z cibulky, tento rok mi to prvý raz kvitlo. Zavčasu som to fotila, ale na budúci rok to odfotím lepšie a dúfam že už aj foťákom. Toto všetko fotím na mobil, preto sa ospravedlňujme za to, že tie fotky nie sú kvalitné.
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Včera som našla prvú rozkvitnutú ružu, tak sa musím podeliť
A aby jej tu nebolo smutno, pridávam ešte pár obrázkov.
Lupíny.jpg  
Lupíny 2.jpg  
Heuchera 1.jpg  
Prvá ruža.jpg  
Šalvia 3.jpg  

1/1
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dalida, všetky kvietky máš krásne, ale tá ruža...nemám slov.Fakt je prenádherná...
0 0
dalida dalida

dalida je offline (nepripojený) dalida

Ďakujem. Toto je prvá rozkvitnutá ružička, nemohla som jej odolať
Už sa teším, až rozkvitne naplno - je to popínavá ruža, vlani bola čerstvo zasadená, tak nebola nejako bohato zakvitnutá. Ale tohto roku to vyzerá perspektívne, rozrástla sa riadne. Určite neskôr pridám ďalšie obrázky.
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...pridám niečo aj ja
Naposledy upravil kukurička : 09.12.09 at 22:48
100_9327.jpg  
100_9344.jpg  
100_9347.jpg  
100_9349.jpg  
1/1
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...ešte toto
Naposledy upravil kukurička : 09.12.09 at 22:52
100_9371.jpg  
100_9372.jpg  
100_9427.jpg  
100_9432.jpg  
1/1
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

toto som minule zazrela za plotom a to som musela hneď odfotiť...
Naposledy upravil kukurička : 21.01.09 at 21:17
100_9603.jpg  
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Všetky kvietky sú nádherné.Je sa tu na čo pozerať.Prikladám aj ja Kalifornský mak.
IMG_5292.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať