Zavrieť

Porady

Problém s klavesnicou

Dobrý deň.
Mám takýto problém s klávesnicou : vo windowse, worde atď. normálne ide, všetko funguje ako má, ale ako náhle spustím hru, tak mi v nej nefungujú napríklad šípky, alebo niektoré písmená vynechávajú.
Prosím Vás poraďte mi čo by som mal robiť.
Klávesnica tvorí s myškou bezdtrôtový set a má cca 7-8 mesiacov.
Ďakujem Vám
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Freddy je offline (nepripojený) Freddy

    Freddy
    Pekny vecer...

    1. Skusal si vymenit baterky v klavesnici? Ked su slabe, moze sa stat, ze pri intenzivnom pouzivani uz nestiha posielat znaky do PC...

    2. Skus znovu zosinchronizovat bezdrotovy prijimac a klavesnicu. Su zariadenia, ktore mozu rusit prijem signalu...

    3. Neviem aky typ klavesnice mas, ale pokial prijimac mas na kabliku, skus dat hned vedla klavesnice - aby vzdialenost medzi klavesnicou a prijimacom bol co najmensi. Vyskusaj hry, ci idu v poriadku. Aj vzdialenost moze byt problem: cim starsie baterky, tym by mala byt vzdialenost medzi prijimacom a klavesnicou mensia...

    Dufam, ze Ti to pomoze...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    palosabo Pozri príspevok
    Dobrý deň.
    Mám takýto problém s klávesnicou : vo windowse, worde atď. normálne ide, všetko funguje ako má, ale ako náhle spustím hru, tak mi v nej nefungujú napríklad šípky, alebo niektoré písmená vynechávajú.
    Prosím Vás poraďte mi čo by som mal robiť.
    Klávesnica tvorí s myškou bezdtrôtový set a má cca 7-8 mesiacov.
    Ďakujem Vám
    Ešte pozri, ako máš v hre definované ovládanie. Malo by to byť niekde v menu Controls. Možno máš nastavené iné klávesy na ovládanie.

    Problém s klavesnicou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.