Zavrieť

Porady

OVB

Zdravím Vás!
Pozná niekto firmu OVB rád by som sa niečo bližšie dozvedel
za príspevky Ďakujem
Usporiadat
Simča5 Simča5

Simča5 je offline (nepripojený) Simča5

Asi Ťa sklamem "bepo", ale prerušili spoluprácu a dali FP výpoveď.
Posledné čo potrebujú je zlé meno. Myslím si, že nespokojní klienti by sa mali sťažovať priamo na FY, aby sa podobné veci neopakovali a nie ohovárať na internete.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Simča5 Pozri príspevok
Asi Ťa sklamem "bepo", ale prerušili spoluprácu a dali FP výpoveď.
Posledné čo potrebujú je zlé meno. Myslím si, že nespokojní klienti by sa mali sťažovať priamo na FY, aby sa podobné veci neopakovali a nie ohovárať na internete.
A vrátili jej náhradu škody? Takže ak sa ti pokazí pár mesačné auto a bude nepojazdné tak ti bude úplne stačiť ak vyhodia zamestnanca ktorý tú závadu spôsobil a vôbec ti nebude prekážať že máš nové nepojazdné auto? To je škoda že väčšina nemôže zamestnávať živnostníkov a takto elegantne sa zbavovať zodpovednosti.
0 0
Simča5 Simča5

Simča5 je offline (nepripojený) Simča5

Keď som spolupracovala s OVB, podpisovali sme zodpovednosť za škody, ktoré spôsobíme klientom a tiež tam bolo spomenuté, že sa zaväzujeme uhradiť spôsobené škody. Tak ak vznikla škoda treba to riešiť. Veď zákony platia pre všetkých.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Chcem vedieť čo je náplňou práce, ľudí s OVB?Našla som túto tému a zaujíma ma to.
0 0
Perinbabka Perinbabka

Perinbabka je offline (nepripojený) Perinbabka

OVB je moja nočná mora prepáčte tí čo to robia dobre.Tiež poisťováčka to po roku vzdala a jasne všetky zmluvy boli vlastne dosť nevýhodne pre mňa .Takže teraz slovo poisťovníctvo je niečo ako červené súkno pre býka.Nehovoriac o tom ,že tam boli aj sú ľudia s nízkým morálným kreditom ,presne ako to niekto tu už citoval..bezdomovec?Čím viac tým lepšie..malá pyramídka ?OVB..nikdy viac:-(
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Simča5 Pozri príspevok
Keď som spolupracovala s OVB, podpisovali sme zodpovednosť za škody, ktoré spôsobíme klientom a tiež tam bolo spomenuté, že sa zaväzujeme uhradiť spôsobené škody. Tak ak vznikla škoda treba to riešiť. Veď zákony platia pre všetkých.

zodpovednosti za skodu sa poradcovia zbavuju podpisom klientov, kde klienti potvrdzuju, ze su si vedomi vyberu produktov a rizik,

takze v tomto zmysle poradca nebude hradit nevyhodne produkty,

ale predpokladam, ze urcite poradca bude hradit skody, ktore utrpi spolocnost, napriklad stornovanim zmluv,
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
Chod radšej robiť pre Prvú stavebnú sporiteľňu ako toto,ak do 2 rokov poistený človek prestane platiť,musíš vrátiť celú províziu a ak ti to urobia 8 z 10,si v keli.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

roman100 Pozri príspevok
Chod radšej robiť pre Prvú stavebnú sporiteľňu ako toto,ak do 2 rokov poistený človek prestane platiť,musíš vrátiť celú províziu a ak ti to urobia 8 z 10,si v keli.
Vieš o nich aj niečo viac ešťe stále neviem čo vlastne robia,zatiaľ pri dvoch stretnutiach to vyzerá fajn.Ći ako sa hovorí ked vtáčka lapajú pekne mu spievajú.
0 0
Perinbabka Perinbabka

Perinbabka je offline (nepripojený) Perinbabka

rozum Pozri príspevok
Vieš o nich aj niečo viac ešťe stále neviem čo vlastne robia,zatiaľ pri dvoch stretnutiach to vyzerá fajn.Ći ako sa hovorí ked vtáčka lapajú pekne mu spievajú.
mňa pani uháňala skoro rok tak pozor na to do akých rúk vložíte svoje veľmi súkromné informácie..už prílišné podlizovanie sa malo byť signál,že toto nebude mať dlhú trvácnosť.Radím aby si ľudia preverili ,kto a odkiaľ sa k nám dostal.Ano ked ide o peniaze...vždy sa pekne spieva
0 0
roman100 roman100

roman100 je offline (nepripojený) roman100

snažím sa čo najlepšie rozbehnúť firmu, som živnostník,ale plánujem s.r.o., zaoberám sa reklamou,tvorbou web stránok ...viac
Pre všetky poisťovne a maklérske spoločnosti ako OVB platí, že keď obchodný zástupca uzavrie poistku s klientom a ten ju prestane platiť do 2 rokov od jej vzniku,obchodný zástupca musí vrátiť plnú získanú províziu,prípadne veľkú časť z nej.Celé je to postavené na hlavu, jednoznačne proti obchodnému zástupcovi.Mám známu,ktorá robila,myslím,že akurát pre OVB, urobila dosť veľa zmlúv,avšak klienti prestali platiť a prišlo jej,že musí vrátiť 50 000 Sk.Ona už medzi časom odtiaľ odišla a neskôr to od nej vymáhal exekútor.Fakt sila,hlavná vec,že tí hore sa nabaľujú.Odporúčam od poistiek ruky preč.
0 0
FugAn FugAn

FugAn je offline (nepripojený) FugAn

Zaujímavé je že od nej pýtali späť peniaze, hoci pre nich už nepracovala. Ale províziu so živých poistiek jej určite nevyplatili, lebo v zmluve má klauzulu, že nárok na provízie zaniká ukončení spolupráce s OVB.
Každá jedna spoločnosť sľubuje to isté.
Najprv si zaplaťte vszupný seminár, potom pre nás začnite robiť obvolajte, kontaktujte svojich známych a keď nič tak je nám ľúto. Raz som položil jednej takejto spoločnosti položil otázku ako funguje tvorenie si klientely. POvedali, že majú vlastných klientov. Pekné..., ale háčik bol v tom, že najprv musíte obvolať tých svojich a keď budete dobrý tak sa dostanete k ich databáze. Načo mi je ich databáza keď už mám svoju vytvorenú. Ale ak nemám svojich známych spracovaných tak mám smolu môžem to rovno zabaliť.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Super tak to je fakt úžasnéja žasnem
0 0
Potvorka 1 Potvorka 1

Potvorka 1 je offline (nepripojený) Potvorka 1

Ofélia Pozri príspevok
To myslíte vážne že chodíte po dedine? Dúfam že toto je žart!

V systéme v celku súhlasím- doplním sú tam ešte cca 10 % z provízie storno poplatky to preto že kto uzavrie zle zmluvu, "nevýhodne pre klienta" a klient na to príde alebo kvôli financiam zmluvu zruší tak z vašeho storno poplatku je provízia vrátená danej poisťovni.

Finančné poradenstvo je také že pokiaľ vy nebudete počúvať svojho klienta, nikdy k nemu nebudete mať dôverní vzťah a platí aj naopak, potom nepochopí vašu prácu nedostanete odporúčanie a potom chodíte ako píše falap po dedine a za krátko krachujete..........
Ak neviete komunikovať s ľuďmi.( aj s bezdomovcami to je jedno)
Neviete počúvať ľudí. ( tvrdíte a presviedčate to svoje)
Nemáte svoj názor. ( opakujete čo kto povedal)
Som ovplyvniteľný. ( robíte to čo chcú iný a nie to čo chcete vy)
Neviete prehrávať!
Neviete odpúšťať (kolegom v práci)

Tak žiadne FP nerobte. Prečo? Všade sa tlačí do práce, robia sa marketingi, ale to je všade kde sa točia peniaze a pokiaľ ste odpovedali čo len na jednu otázku neviem, nemám tak máte problém.

OVB sú ľudia ako všade inde, úroveň znalosti sa oproti roku 2004 zlepšil o 100% aj komunikácia z poisťovňami, z bankami je trochu problém, bankári poradcov berú ako konkurenciu čo im odlýva peniaze,.

Ak sa stanete FP tak ním buďte ale prezentujte sa sám za seba, svojimi znalosťami.
Lebo viete ako to : Teoria na 100 %
a prax = sadni si a ukáž čo vieš 10% ?!
Ešte sa trošku zlepšiť v slovenčine, lebo tie hrubky nie sú dobrou vizitkou nikoho ani Tvojou. Spoločnosť OVB je klasickou multilevelovou sprostredkovateľskou spoločnosťou, ktorá poskytuje finančné poradenstvo (poistenie, úvery, investovanie...). Mnohokrát je tento obchod o konatktoch a odporúčaniach ako o chodení po dedinách, ale aj tak niektorí začínali. Skôr by som povedala, že je to o kvalite človeka, jeho poznatkoch, ochote robiť obchodníka, trpezlivosti a korektnosti.
0 0
siya siya

siya je offline (nepripojený) siya

To je totálna sprostosť! Ak o tom sám nevieš nič, nepíš to na internet, lebo vyznieš ako hlupák
0 0
siya siya

siya je offline (nepripojený) siya

Temer všetci píšu o obchodovaní a poistení - to nieje pointa ovb!!
Ale nevedia, že je to hlavne o vybudovaní si vlastnej kariéry, krásne stúpajúci plat a pasívny príjem. Dostať sa na vrchol "drením" a potom si užívať vytúženú slobodu a dôchodok!
Je to najlepšia príležitosť v dejinách a OVB (druh sieťového marketingu) je tou pravou príležitosťou
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Heeeeeeeej,
a teraz pekne vyber ruku z nočníka a dosnívaj ten americký sen, kt. sa splní tak možno 2 ľuďom z celého kvanta. A mnohí aj ked sa dostanú na pozície tak sa im rozpadne ta štruktúra a sen o ničnerobení a pasívnom príjme ide ta tam do prdele.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať