Zavrieť

Porady

Nakupovanie v Poľsku

Ahojte,


Kedže budem blízko poľských hraniíc, rozmýšľam či sa oplatí íst do poľska na nákupy - oblečenie,možno elektronika?

Budem v okolí Ružomberka, čiže ísť do Poľska na nákup pár kusov oblečeniamprípadne elektroniky a ak áno kam, do Jablonky?

ďakujem
Usporiadat
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
mariannadr Pozri príspevok
Prosím vás, má neviete, či sú trhy v Novom Targu aj zajtra - 01.04.2010? Viem, že vo štvrtok bývajú. Ale či náhodou už nemajú nejaký veľkonočný sviatok.
Nemajú žiadny sviatok trhy sú a aj v sobotu. V sobotu ale nie všetky stánky cca 50%.
0 0
majop1 majop1

majop1 je offline (nepripojený) majop1

Ahojte poradáci chcem sa spýtat či mi nevie niekto poradit či sa konajú trhy v Nowom Targu v sobotu 3.4.2010.Diki
0 0
1some 1some

1some je offline (nepripojený) 1some

Ahojte. Chcel by som prispit svojou troskou do mlyna. Chodime do PL nakupovat asi 3/4 roka. Sme z Martina. Sli sme si otuknut trhy v Targu aj v Polskom Tesine. Da sa suhlasit s tym, ze vyber je tam siroky, ale tie ceny nie su az take zaujimave. Priklad: V Polskom Tesine sme za parkovanie platili 2 zl na hodinu, 20 KC alebo 1 euro. Pripomeniem ze kurz eura/zl bol vtedy nieco vyse 4 zl/euro. Preto sa oplatilo zamenit si euro za zl. To iste platilo pri nakupovani, brali sice euro ale za divne kurzy. Kamarat mi poradil, aby som kaslal na trhy, co sa tyka potravin a aby som siel radsej do Hypermarketu. Poradil mi jeden, mozno poznate, Auchan. Podla tohto clanku polityka pl/rynek/poradniki/1501183,1,ranking-hipermarketow-i-sieci-handlowych-2009.readje to druhy najlacnejsi HM v Polsku. Ked si chcete porovnat ceny SR voci PL tak si dajte vzdy auchan bodka pl a sekcia promocje. Tam kuknete ceny a prepocitate aktualnym kurzom, ktory ziskate napr na zoznam.sk Vyhoda je, ze clovek moze platit kartou a neokradne ho tak nijaky "KANTOR". Hned v tom istom areali sa nachadza aj leroymerlin bodka pl , co je obchod so stavebninami a taktiez si mozte pozriet aktualne letaky. Kazdopadne stoji za navstevu. A v neposlednom rade teraz otvorili blizko obchod decathlon bodka pl ,kde maju dobre ceny na sportove vybavenie a znackove oblecenie, akurat nemaju na webe este letaky. Takze verim, ze som aspon trosku pomohol a ze Vas kopu stretnem cestou do Bielska Biala :-) V tomto obchodnom areali najdete este aj JYSK pl, elektroniku a hracky. Z mojich skusenosti ale ani jeden z tychto artiklov lacnejsie nekupite, ale mozete skusit.
Michal
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
majop1 Pozri príspevok
Ahojte poradáci chcem sa spýtat či mi nevie niekto poradit či sa konajú trhy v Nowom Targu v sobotu 3.4.2010.Diki
Keby si bol poriadne čítal tak odpoveď na Tvoju otázku bola v predchádzajúcom príspevku.
0 0
MajaV MajaV

MajaV je offline (nepripojený) MajaV

Ak bol niekto v poslednej dobe na trhoch v Poľsku, oplatí sa tam ešte kupovať kožené kabáty? Ďakujem za každú info.
0 0
luciat123 luciat123

luciat123 je offline (nepripojený) luciat123

Ahojte. Zaujímalo by ma či sa oplatí nakupovať elektrické spotrebiče v Poľsku. Robíme novú kuchyňu a potrebujeme do nej nové vybavenie. Neviete mi náhodou poradiť ak sa to oplatí kam by sme mali zájsť?
Alebo aj na SK kde by sa oplatilo kúpiť lacno spotrebiče.
Budem rada za každý nápad.
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

luciat123 Pozri príspevok
Ahojte. Zaujímalo by ma či sa oplatí nakupovať elektrické spotrebiče v Poľsku. Robíme novú kuchyňu a potrebujeme do nej nové vybavenie. Neviete mi náhodou poradiť ak sa to oplatí kam by sme mali zájsť?
Alebo aj na SK kde by sa oplatilo kúpiť lacno spotrebiče.
Budem rada za každý nápad.
... podľa toho, ako ďaleko do Poľska máte
Ja mám z Poľska komplet kuchyňu na mieru - a nie lacná bola - no a samozrejme som si k tomu vybrala sporák, drez, batériu, všetko super nové, krásne, značkové ako inak .
Po roku a pol mi začal štrajkovať zabudovaný sporák, ... nový zachytávač odpadu do drezu tiež neviem kúpiť len tak, drvič odpadov vlastne ani nepoužívam ...
Takže, aby nemusela viesť sporák späť a čakať na reklamáciu 4 týždne, zavolala som si nášho servisného technika....á jasne, že som zacálovala.
Môj názor je, že spotrebiče kupovať čo najbližšie k miestu bydliska
Mamke som kupovala umývačku riadu v meste vzdialenom 14 km a viete ako fachčí??
...je to skôr aj o zákone schválnosti... takže konečné rozhodnutie je na každom ...
0 0
luciat123 luciat123

luciat123 je offline (nepripojený) luciat123

Asi máte naozaj pravdu...
Ja som zvažovala či máme ísť do PL na nákup týchto vecí, a keď tak nad tým uvažujem asi bude najlepšie nakúpiť tieto veci na SK aj kvôli tej reklamácii. A aj kvôli tomu, že to do PL nemáme naozaj najbližšie.
Ďakujem za radu.
0 0
Maros16 Maros16

Maros16 je offline (nepripojený) Maros16

Podla mna sa uz do PL neoplati ... ked sa porozhliadnes, aj u nas mas uz dobre ceny ...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Maros16 Pozri príspevok
Podla mna sa uz do PL neoplati ... ked sa porozhliadnes, aj u nas mas uz dobre ceny ...
Tak to asi len podľa Teba ,bol som v sobotu v Targu a vyzeralo to tam tak ako by tam bola polovica SR, oplatí sa všetko potraviny/nie na trhu/ záhradné kríčky/napr. zakrpatená borovica-Hornbach KE 75 EUR ,to isté Targ 10 EUR/,stromčeky atd, stavebný material oblečenie skrátka všetko
0 0
Aankaa Aankaa

Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

Maros16 Pozri príspevok
Podla mna sa uz do PL neoplati ... ked sa porozhliadnes, aj u nas mas uz dobre ceny ...
Pánsky oblek + košeľa+ kravata + topánky spolu 140 EUR.

Podotýkam, že nohavice nám dopasovali presne na mieru, zháňali medzi ostatnými číslami, kým nesadli presne. Košeľa žiadna čínska umelina, topánky kvalitné, oblek nekrčivý, moderný strih, kvalitný.
Dámsky super moderný 3-dielny nadčasový kostým 70 EUR ale je špičkový, mamka bola hviezdou na svadbe.
Daj typ, kde si na *Slovensku kúpim to isté za tie isté
Nafta ma stála toľko ako keby som šla nakupovať do vzdialeného mesta, takže nepočítam.
A zabudla som ešte nákup do záhrady - kvety, okrasné stromčeky - polovičné ceny oproti SK.
A keďže sme "vystresovaní podnikatelia bez voľného času" - tak čas zhrniem na 2,5 hod cesta /tam aj späť/, 2,5 hod nákup aj so záhradníctvom

U nás dve hodiny v nákupnom centre - a nič.... ceny hrozne vysoké, s výberom ti predavačky veľmi nepomôžu....
PRE TOTO SA TAM CHODIŤ OPLATÍ
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

Vie mi niekto poradiť, aká je situácia v Poľsku v nakupovaní, či sa tam oplatí robiť nákupy a či je možné v takomto nečase tam cestovať. Ďakujem.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

u mna v obchde oblek+košela za 126 eur+kravata gratis. oblek PL, nekrčivý, košela slov.výrobok.....nohavice tiež nakombinujeme..
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

branislavp Pozri príspevok
Vie mi niekto poradiť, aká je situácia v Poľsku v nakupovaní, či sa tam oplatí robiť nákupy a či je možné v takomto nečase tam cestovať. Ďakujem.
Momentálne sú v Poľsku záplavy, už nepotrebujem poradiť. Potom tam bude dražoba.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
branislavp Pozri príspevok
Momentálne sú v Poľsku záplavy, už nepotrebujem poradiť. Potom tam bude dražoba.
Prečo by mala byť drahota? Však nám zlotufka oslabuje V sobotu jedzeme na zakupy
0 0
miky64 miky64

miky64 je offline (nepripojený) miky64

bol som,som a ešte chvílku budem ...viac
pivko Pozri príspevok
Prečo by mala byť drahota? Však nám zlotufka oslabuje V sobotu jedzeme na zakupy
cześć pivko hodoku jak idze
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

AnikoAd Pozri príspevok
u mna v obchde oblek+košela za 126 eur+kravata gratis. oblek PL, nekrčivý, košela slov.výrobok.....nohavice tiež nakombinujeme..
Ďakujem za ponuku, ale ja som potrebovala niečo do záhrady a na balkón. Už to mám vyriešené.
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Znova ma prešla chuť na nekvalitné poľské výrobky v Merkury-Markete keď ani tie dvere na záchod riadne nefungovali, také boli skrivené, a to aj na M aj na Ž
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

pivko Pozri príspevok
Prečo by mala byť drahota? Však nám zlotufka oslabuje V sobotu jedzeme na zakupy
Potrebujem poradiť predajne v Poľsku nákup bytových doplnkov - koberce, záclony atď a obkladovýmateriál. Ďakujem.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

branislavp Pozri príspevok
Potrebujem poradiť predajne v Poľsku nákup bytových doplnkov - koberce, záclony atď a obkladovýmateriál. Ďakujem.
CASTORAMA .

www.castorama.pl
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať