Zavrieť

Porady

Potvrdenie pre upl. nároku ND

Prosím ide Vám tlačiť potvrdenie pre upl.nároku ND. Mne stále dáva žiadne dáta pre tlač. Mám verziu 5.11.007
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Antonia1 Pozri príspevok
    Prosím ide Vám tlačiť potvrdenie pre upl.nároku ND. Mne stále dáva žiadne dáta pre tlač. Mám verziu 5.11.007
    V akom programe pracuješ?

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    drobeceva Pozri príspevok
    V akom programe pracuješ?
    Ďakujem. Pracujem v programe MRP ale už to ide. Dala som opraviť indexy a údržbu údajov.

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    Antonia1 Pozri príspevok
    Ďakujem. Pracujem v programe MRP ale už to ide. Dala som opraviť indexy a údržbu údajov.
    Myslela som si, že to ide. Ale ide to len u tých pracovníkov,ktorí boli PN v predchádzajúcich mesiacoch napr. januári. Neviem či niečo robím zle. Na aké obdobie sa mám nastaviť? Mám pracovníčku, ktorá je PN od 1.4.2008 a potrebujem poslať už potvrdenie do SP.

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    Napísala som do MRP tu je odpoveď:
    Dobry den,

    pri vystaveni potvrdenia pre uplatnenie naroku na nemocenske davky sa aktualna verzia aplikacia pokusi najst informaciu
    o PN vo vystavenej mzde. Datum zaciatku PN je potrebny pre vystavenie tlaciva. Ak mzda nie je vystavena a informacia o
    PN nie je najdena, zobrazi sa sprava "Ziadne data pre tlac". Pre vytlacenie tlaciva teda najprv vystavte mzdu
    zamestnancovi a zadajte zaciatok a koniec PN, mzdu mozete ulozit aj bez vypoctu a neskor vypocet zopakovat.

    Tato zmena nam vsak bola pripomienkovana, zvazujeme teda upravu. Pri vystaveni potvrdenia sa aplikacia pokusi najst info
    o PN vo vystavenej mzde alebo dochadzke zamestnanca, ak informacia nebude najdena aplikacia si ju vyziada od uzivatela.

    --
    S pozdravom
    MRP - Company

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    Antonia1 Pozri príspevok
    Napísala som do MRP tu je odpoveď:
    Pri vystaveni potvrdenia sa aplikacia pokusi najst info
    o PN vo vystavenej mzde alebo dochadzke zamestnanca, ak informacia nebude najdena aplikacia si ju vyziada od uzivatela.
    Od dnes je verzia 5.11.008, pracuje tak ako je tu uvedene.

    Potvrdenie pre upl. nároku ND

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.