Zavrieť

Porady

Podporte prosím pomoc pri prevoze mŕtveho tela z Nemecka na Slovensko - pomôžme .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dovolila som si otvoriť novú tému ...všetko čo prikladám citujem :
Janurka
Re: Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo
Ani ma nerozčúlilo, ani nepotešilo. Ostala som smutná. Z príbehu dnešných televíznych novín, keď manžel zahynul v aute na ceste za prácou do Nemecka. Manželka s tromi deťmi žije v prenajatom byte a nemá prostriedky na prevoz manželovho tela. Tu si pomáhame radami. Čo keby sme skúsili pomôcť tej nešťastnej žene nie radou, ale "hmatateľne" - finančne. Viem, že sa to stalo v okrese Rimavská Sobota, obec si ale nepamätám. Keď by len polovica z nás poslala po 50, - Sk, nazbierala by sa slušná suma. Čo na to hovoríte?

olice
Ja som si tu reportáž o tejto pani, ktorej zomrel manžel pozrela dnes v archíve Televíznych novín.

Pani sa volá Madajová, 980 41 Dubovec, okr. Rimavská Sobota

Prípadne e-mailová adresa obce: ou.dubovec@zoznam.sk

Kto by chcel, možno by jej mohol poslať peniaze priamo na adresu.

olice
Písala som na obecný úrad do Dubovca, upresnili mi adresu pani Madaiovej. Pre tých, ktorí majú záujem prikladám

Adresa je: Madaiová Alžbeta
Dubovec č.13
980 41 Dubovec
Mobil: 0918/562196

Pepa

Ja by som navrhovala otvoriť novú tému - s čo najvýstižnejším názvom.
Pred chvíľou som telefonovala s pani starostkou - obecný úrad otvorí účet pre pani Madaiovú. Okolo jednej budem vedieť jeho číslo.
Každý, kto má záujem aspoň trošku pomôcť tejto nešťastnej žene - má možnosť zavolať na obecný úrad - č.t. 047/5666302.
Za seba si dovolím poprosiť - POMOŽME prosiiiiiiiim.


Prosím , ak bude zverejnené na Obecnom úrade číslo bežného účtu pre pani Madaiovú, Pepa ho potom uverejení v tejto téme . Spojme sa a pomôžme .
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Upresním priezvisko nešťastnej panej, lebo je tu Madajová a Madaiová.
Pani sa volá Alžbeta Madaiová - má tri detičky, z ktorých najmenšie bábenko má 8 mesiacov.
[SIZE="4"]Číslo účtu, na ktorý môžete poslať svoju finančnú podporu je:
ZBIERKA JE UZ UKONCENA/SIZE]

VS 110408 /dátum/ alebo stačí 9, KS 0968
Ťažko, preťažko sa mi hľadajú slová - opakujem teda iba: POMOŽME.
Číslo účtu si môžete overiť priamo na Obecnom úrade v Dubovci č.t. 047/5666302
Naposledy upravil Richard : 10.09.08 at 16:15 Dôvod: doplnený VS a KS
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Verím,že prosba pohne každým,kto ma srdiečko na spravnom mieste.Dúfame,ze nebudeme nikdy v jej situácii a takúto pomoc nebudeme potrebovať. Denne vidim v správach toľko nešťastia,že mam až zmiešaný pocit, neviem,či byť kvôli tomu nešťastná alebo naopak, šťastná, že sa to nestalo práve mne.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Som úprimne dojatá, že prosba nezostala bez povšimnutia a tiež preto, že ani jeden z mojich klientov neodmietol pomôcť tejto neznámej panej - každá korunka pomôže.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Pani na obecnom úrade v Dubovci bola veľmi milá a ochotná pri overovaní čísla účtu. Takže prispievajte, ja som tak urobil.

Zároveň posúvam túto tému na viditeľné miesto.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Janurka Pozri príspevok
Ani ma nerozčúlilo, ani nepotešilo. Ostala som smutná. Z príbehu dnešných televíznych novín, keď manžel zahynul v aute na ceste za prácou do Nemecka. Manželka s tromi deťmi žije v prenajatom byte a nemá prostriedky na prevoz manželovho tela. Tu si pomáhame radami. Čo keby sme skúsili pomôcť tej nešťastnej žene nie radou, ale "hmatateľne" - finančne. Viem, že sa to stalo v okrese Rimavská Sobota, obec si ale nepamätám. Keď by len polovica z nás poslala po 50, - Sk, nazbierala by sa slušná suma. Čo na to hovoríte?
Chcem sa poďakovať Janurke za tento príspevok, ktorým vlastne tu na Porade poukázala, že niekto má veľký problém a potrebuje pomôcť.

A veľmi ma teší, že nie sme ľahostajní.....
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Prispejme......ľudkovia na porade, radíme pre potechu, vieme si pomáhať, a viem, že vieme pomôcť i finančne.
Tím náš milí, zapnúť internetbanking...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Čo sa týka symbolov pri bankovom prevode , po dohode s obecným úradom som dala :

VS 110408 - dnešný dátum
KS 0968

Nemajú určený VS , nakoľko uvedený účet je len pre pani Madaiovú .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

betka Pozri príspevok
Prispejme......ľudkovia na porade, radíme pre potechu, vieme si pomáhať, a viem, že vieme pomôcť i finančne.
Tím náš milí, zapnúť internetbanking...
, ale tiež o srdci:
a nezabudnime ani na dnešný deň narcisov
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tweety Pozri príspevok
a nezabudnime ani na dnešný deň narcisov
Nezabudol som, dnes hrdo som nosil narcis na goliery.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
INTERNETBANKING zapnuto

a posúvam
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

Rano cestou do prace ich este nerozdavali a este som nemala tu cest dostat sa z kancelarie von,ale iste sa zapojim. Kazdorocne prisievam na den narcisov, rakovina je zakerne svinstvo cislo 1, jej bunky driemu v kazdom z nas a zopar mladych i starsich ludi z mojho blizkeho okolia tomu podlahlo. Su pripady ked financie pomozu a dokazu este zachranit.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Pepa Pozri príspevok
Upresním priezvisko nešťastnej panej, lebo je tu Madajová a Madaiová.
Pani sa volá Alžbeta Madaiová - má tri detičky, z ktorých najmenšie bábenko má 8 mesiacov.
Číslo účtu, na ktorý môžete poslať svoju finančnú podporu je:
2442261258/0200

Ťažko, preťažko sa mi hľadajú slová - opakujem teda iba: POMOŽME.
Číslo účtu si môžete overiť priamo na Obecnom úrade v Dubovci č.t. 047/5666302
Zita5 Pozri príspevok
Čo sa týka symbolov pri bankovom prevode , po dohode s obecným úradom som dala :

VS 110408 - dnešný dátum
KS 0968

Nemajú určený VS , nakoľko uvedený účet je len pre pani Madaiovú .
nie je vôbec problém pomôcť, myslím si, pretože je nás tu veľa takých ktorí každý mesiac prispievame aj na Dobrý anjel a iné charitatívne účely. Už idem prispieť svojou troškou.
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

smith Pozri príspevok
Nezabudol som, dnes hrdo som nosil narcis na goliery.
Aj ja ho dnes mám celý deň pripnutý na tričku
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Čo sa týka symbolov pri bankovom prevode , po dohode s obecným úradom som dala :

VS 110408 - dnešný dátum
KS 0968
fíha, nedala som KS - dúfam, že nebude problém
banking - mobil.tel.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Muška Pozri príspevok
Erika /keďže mi neodpovedáš na ss-ku , píšem to do témy/
Stále to neviem nájsť v archíve TN. Ktorá stanica to dávala, a kedy?
Lebo toto mi ušlo....., ale podľa toho ako Vás to zobralo som ani na chvíľu nezaváhala.
Jaj babulka - nebliká mi žltá obálka a já nemvidím - prepááááč moja - ten archív bol uvedený tuším v téme - lampárne či kde - ale ja som si to Muška overovala na obecnom úrade.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

prispievam a posúvam, a mám podotázku, nakoľko idem sťahovať a vecí-teda detského oblečenia bude aj nazbyt, poslať?
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

willma Pozri príspevok
prispievam a posúvam, a mám podotázku, nakoľko idem sťahovať a vecí-teda detského oblečenia bude aj nazbyt, poslať?
Tak toto ti neviem povedať - ja by som počkala zopár dní, pokiaľ sa pani ako tak spamätá a potom by som jej zavolala - jej číslo je niekde uvedené. Teraz by som to určite neriešila.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Muška Pozri príspevok
Erika /keďže mi neodpovedáš na ss-ku , píšem to do témy/
Stále to neviem nájsť v archíve TN. Ktorá stanica to dávala, a kedy?
Lebo toto mi ušlo....., ale podľa toho ako Vás to zobralo som ani na chvíľu nezaváhala.
Tu to nájdeš:

http://beta.markiza.sk/video/tv-archiv/dnes/10196
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

samozrejme s odstupom času, respektíve na adresu obecného úradu.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Prispievam pani Madaievej.
Posúvam.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať