Zavrieť

Porady

Cysty na vaječníku

Zdravím všetky kolegyne, ktoré venujú tento čas Porade. Chcem sa spýtať, či máte skúsenosti s cystami na vaječníku. Mojej 20 ročnej dcére to včera zistila gynekologička. Vraj ich má viac a menších. Preto má vaječník zväčšený a pri vyšetrení bol veľmi bolestivý. Cyklus jej vynecháva už 2-3 mesiace. Momentálne užíva hormonálne lieky, zrejme na úpravu cyklu. Cysty zatiaľ neriešia. Mám o ňu samozrejme strach. Táto gynekologička jej to zistila hneď pri prvom vyšetrení. Predtým bola tak rok a pol dozadu u inej na vyšetrení, tá sa jej síce pýtala, či ju nebolí na pravej strane, ale keďže nebolelo, nechala to tak. Zrejme už vtedy ho mala zväčšený. Hrozné ako vedia byť niektorí lekári ľahostajní. Je to mladé dievča a celý život pred sebou. Ak niekto budete vedieť poradiť budem rada.
Usporiadat
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

vstrebateľné !
O celom probléme som informoval niekoľkokrát už aj na stránkach porady a preto považujem za zbytočné o probléme písať znovu.

POZOR!
Cysta v tele človeka nevzniká len tak, náhodne. jedná sa o problém vážny a n e d o p o r u č u j e m ho negovať.
Pekný deň
Dušan
0 0
benny2 benny2

benny2 je offline (nepripojený) benny2

Zdravím vás.Chápem vás,že máte o dcéru strach mám podobné skúsenosti s lekármi.Rada by som vám pomohla.Užívala som prírodné produkty od jednej firmy.Sú to produkty na prírodnéj báze,bez vedlajších účinkou a sú rýchlo účinné.Majú tam všeliaké kúry na rôzne problémy a myslím že dá sa jej poôcť.
Ak by ste mala záujem takouto formou jej pomôcť môžete sa ozvať.
Pekný večer.-**********
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Ak máš benny zamestnanie DISTRIBÚTOR, to sa máš teda čo snažiť, aby si na ľuďoch zarobila toľko, aby si sa z toho uživila. Ale ešte je tu dosť zdravotných problémov spomenutých na to, aby si postíhala ľudí namotať Snaž sa !
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
dusansl Pozri príspevok
vstrebateľné !
O celom probléme som informoval niekoľkokrát už aj na stránkach porady a preto považujem za zbytočné o probléme písať znovu.

POZOR!
Cysta v tele človeka nevzniká len tak, náhodne. jedná sa o problém vážny a n e d o p o r u č u j e m ho negovať.
Pekný deň
Dušan
A čo by si odporúčal? Mám cystu a som strašne unavená, vyčerpaná. Ráno, keď ma zobudí budík som vždy nevyspatá a ledva zleziem z postele. Môže to byť preto? Nevieš náhodou? Užívam vysoké dávky Tiaminu, Cetebe, Aesin-na rozpúšťanie zrazenín, Pupalku dvojročnú s vitamínom E a zdá sa, že nič mi nepomáha.
0 0
megyzah megyzah

megyzah je offline (nepripojený) megyzah

Prosím Vás dajte vedieť o sebe niekto, kto ste zažili niečo podobné, aj keď sa bojím, že ťažko tu nájdem človeka s podobnou skúsenosťou. Moja 13 ročná dcéra pred dvoma týždňami bola prepustená z nemocnice, mala cystu na vaječníku, ktorá bohužial priškrtila vyživenie vaječníka a ten jej museli laparoskopicky odobrať. Odhliadnúc od utrpenia z bolestí, ktoré dcérka musela podstúpiť a od traumy, keďže toto dieťa podstúpilo vyšetrenia, ktoré sú nepríjemné aj dospelej žene, tak som verila, že to máme za sebou . Včera však bola prijatá znovu do nemocnice s akútnymi bolesťami brucha a hlavy, spojené s nechutenstvom a bolesťami pri močení, akurát že teploty nemá. Slepé črevo vylúčili, že ide o gynekol.problém ale nevedia aký. ultrazvuk bol vraj v poriadku, vyšetrenie ukázalo že bolesť tu skutočne je. Prečo píšem, že VRAJ je ultrazvuk v poriadku. Dodatočne som zistila že v prepúšťacej správe je uvedené že jej bol odobratý pravý vaječník, ale jej odobrali ľavý! lekár konštatoval že je to LEN chyba, ale mne sa zdá že teda sakra zásadná, A ja sa teraz trápim, lebo mám strach, či skutočne nedošlo k nejakému omylu, viem zdá sa to hlúposť, ale dcéra má neustále bolesti hlavy, brucha, bolesť jej vystreľuje do pleca, na stránke primár.sk som prečítala, že to môže spôsobovať prasknutá cysta. A ja neviem čo robiť, lekári ma upokojujúi, že vyšetrenia sú v poriadku, ale dcéra je na tom horšie ako pri prvej hospotalizácii. Je to dieťa a ja som už úplne zúfalá.
0 0
LuckaM LuckaM

LuckaM je offline (nepripojený) LuckaM

Ahojte mne zistil môj gynekológ cystu veľkosti 6x7cm(17ročná) a mám sa ísť objednať na laparoskopiu...Chcem Vás poprosiť ak ste to už podstúpili o podrobnejšie opísanie rehabilitácie,to ako dlho budem v nemocnici a nasledujúca liečba prípadne bolesti...Ďakujem veľmi pekne vopred.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať