Zavrieť

Porady

Kópie dokladov

Dávate doklady o nákupe za hotovosť /pokladničné bloky/ kopírovať, aby nevybledli, alebo to netreba robiť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    damati Pozri príspevok
    Dávate doklady o nákupe za hotovosť /pokladničné bloky/ kopírovať, aby nevybledli, alebo to netreba robiť? Ďakujem
    Moji klienti to nerobia, poučení sú, avšak aj v prípade kopírovania nezabezpečia originál proti strate údajov ... kópia síce zostane, ale nie je možné ju porovnať s originálom bez údajov. Je tu o tom veľa príspevkov, názory sú rôzne, takmer každý má svoj kúsok pravdy ... ale ja osobne kopírovať tie kvantá dokladov odmietam. Skôr by ma zaujímalo, kde zobral ten papier, na ktorý poniektoré registračky tlačia, atest spôsobilosti ... keď z neho záhadne všetko zmizne ... a vôbec, nebudem sa zasa nad tým rozčuľovať ... nemá to žiadny zmysel.
    V prípade daňovej kontroly si moji klienti urobia s kontrolórmi intímnu chvíľku a budú nahrievať doklady nad sviečkou , čím sa im, akoby zázrakom, údaje na doklade zjavia biele na čiernom (o.i. touto cestou ďakujem za tento magický kúsok jeho autorovi - meno poraďáka doplním, ak dodatočne zistím)
    ... takže dodatočne doplňujem autorku skvelého nápadu ... SLAVICA, díky !!!
    Naposledy upravil petovsan : 13.04.08 at 10:14

    b.breza je offline (nepripojený) b.breza

    b.breza
    " Skôr by ma zaujímalo, kde zobral ten papier, na ktorý poniektoré registračky tlačia, atest spôsobilosti ... keď z neho záhadne všetko zmizne ... "´= autor petovsan -oceňujem !

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    ale malo by so sa zmeniť. Už v parlamente vraj začali rokovať o ERP a kvalite papiere, ktorý sa používa. Takže svitne na lepšie časy?

    už som to v niektorej téme aj spomínala?

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    [quote=Tweety;713999]
    cactus Pozri príspevok
    ale malo by so sa zmeniť. quote]

    podarené
    súhlasím...

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    cactus Pozri príspevok
    ale malo by so sa zmeniť. Už v parlamente vraj začali rokovať o ERP a kvalite papiere, ktorý sa používa. ...
    hmm, skutočné NEČAKANÉ ... taká rýchla reakcia na tento problémik ... a odkiaľ sa o ňom v tom našom parlamente vôbec dopočuli, že sa konečne zmoblilizovali a sú ochotní tak neuveriteľne PROMPTNE zareagovať???

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    petovsan Pozri príspevok
    hmm, skutočné NEČAKANÉ ... taká rýchla reakcia na tento problémik ... a odkiaľ sa o ňom v tom našom parlamente vôbec dopočuli, že sa konečne zmoblilizovali a sú ochotní tak neuveriteľne PROMPTNE zareagovať???
    no, vieš, veď to bolo aj v Novinách na TV, len neviem presne ktorá TV

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    cactus Pozri príspevok
    no, vieš, veď to bolo aj v Novinách na TV, len neviem presne ktorá TV
    ... aha, takže z TV, ešteže máme takýto inštrument ... zároveň vzdávam týmto hold "zástrčkovému zákonu" !!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.