Zavrieť

Porady

Plesne,výtok

Dobrý deň!
Viem,že mnoho žien ma s týmito vecami problém a chcela by som vedieť,či neexistujú babské prostriedky na ich odstránenie.
Trpím neustálym svrbením a výtokom.Pred mesiacom som bola u lekára a teraz je to tu opäť.Lekár mi predpíše Candibenne,zaberie na 1 mesiac.Už sa tam hambím aj chodiť.Na intímnu hygienu používam Laktacyd a každý deň pijem jogurtové kultúry.
Usporiadat
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

skuste Wobenzym - dostať v lekárni, ale je drahý.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Gynekologovia často zabudajú,že problém môže byť aj v alergii.Testovanie na kožnom by malo byť,ked je dlhodobe podráždená oblasť okolo genitálií aj so svrbením.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Kúp si femigél v lekárni. Myslím stojí nejako okolo stovky. Je veľmi dobrou prevenciou.
0 0
Elke Elke

Elke je offline (nepripojený) Elke

Dobre účinkuje aj Tamtum Rosa
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Umývaj sa odvarom z myšieho chvostíka. Pomáha, upokojuje.
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

mne nielen gynekolog ale aj kozna odporucala laktobacily a moze to suvisiet aj s HAK (mne vytoky prestali ked som HAK vysadila)
0 0
amakov amakov

amakov je offline (nepripojený) amakov

moja priateľka používala pri podobných problémoch čaj z alchemilky obyčajnej, ( 2 lyžice alchemilky zaliať prevretou vodou a nechať stáť 15 minút),2x denne piť 3 týždne, nie dlhšie a sedací kúpeľ v zápare rebríčka( myší chvostík obyčajný), pomohlo jej to.
0 0
adelia adelia

adelia je offline (nepripojený) adelia

mne okrem lokálneho Candibene gynekologička predpisuje aj liek na odstranenie plesni z celého organizmu,ktorý ma vlastne taký učinok,že pokial sa mykoza nachadza niekde vo vnutri tela tak ju vylieči a tým pádom mám pokoj-niekedy aj na dva roky.Užíva sa ako klasická tabletka-buď je jedna alebo tri.Záleží na druhu.Len názov neviem,ale lekárka vie o čo sa jedná.Mne sa to tiež opakovalo dosť často,pokial sa moja lekárka nerozhodla liečiť to takto.A vyšlo to a som jej vďačná.Prajem len dobré lekárky!
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Môže to byť kľudne aj alergia na pracie prostriedky, alebo na farbivo v toaletnom papieri. Skús prať spodné prádlo s detským mydlom. Nepoužívaj agresívne pracie prostriedky.
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

skús tento liek-je trocha drahý, ale ak máš stále problémy, treba vyskúšať všetko, aj ten Femigel, čo sa tu spomínal je dobrý
http://www.docsimon.sk/tovar/candivac-cps-30
0 0
katarina53 katarina53

katarina53 je offline (nepripojený) katarina53

Skús si dať na vložku nejaký biely jogurt, pri svrbení to naozaj pomôže. A daj si zmerať cukor, či nemáš vysoký.
0 0
aisa aisa

aisa je offline (nepripojený) aisa

Neviem, ako sa s tým kto vysporiada, ale mne zakázal gyn. umývanie všetkým,čo voní, nie často sa umývať(nie každý deň)prať obyčajným jadrovým alebo detským mydlom a nenosiť rifle (aspoň na istý čas) a obtiahnuté nohavice, nosiť bavlnené spodné prádlo a posedieť si občas v bylinkovom kúpeli, ako píšu baby hore. Dobrý je i nechtíkový čaj. Proste nezapariť, všetky baktérie úplne nezničiť, a s hygienou nepreháňať. Po istom čase, si organizmus zvykne, vytvorí si prirodzenú ochranu a s hygienou môžete pritvrdiť. Len pozor na všetko, čo má alebo púšťa farbu a parfém.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Vážené trpiace poraďáčky,
Váš problém spojený s výtokom resp. kandidózami sa skrýva v črevách a následne v celom človeku.
Za značne povrchný považujem prístup odborníka, ktorý ľavou zadnou predpíše na boľačku"Kanesten" či čosi podobné a domnieva sa , že problém je vyriešený.
Na vlastnej koži nejedna s Vás zakúsila že veru nie, a ak predsa tak len na chvíľočku.Jeho jadro je v porušení rovnováhy organizmu a tým aj tokov energií. v bunečnom a medzi bunečnom priestore. čiže energií JING a JANG.
Tento stav treba málo poopraviť, a je po probléme, nie na chvíľu ale na trvalo. Veď si len spomente, nenarodili ste sa s ním, on časom vznikol. A a presne tak sa ho dá aj zbaviť...
ba hádam by so aj mohol pomôcť...
0 0
trevis trevis

trevis je offline (nepripojený) trevis

dusansl Pozri príspevok
Vážené trpiace poraďáčky,
Váš problém spojený s výtokom resp. kandidózami sa skrýva v črevách a následne v celom človeku.
Za značne povrchný považujem prístup odborníka, ktorý ľavou zadnou predpíše na boľačku"Kanesten" či čosi podobné a domnieva sa , že problém je vyriešený.
Na vlastnej koži nejedna s Vás zakúsila že veru nie, a ak predsa tak len na chvíľočku.Jeho jadro je v porušení rovnováhy organizmu a tým aj tokov energií. v bunečnom a medzi bunečnom priestore. čiže energií JING a JANG.
Tento stav treba málo poopraviť, a je po probléme, nie na chvíľu ale na trvalo. Veď si len spomente, nenarodili ste sa s ním, on časom vznikol. A a presne tak sa ho dá aj zbaviť...
ba hádam by so aj mohol pomôcť...
pekna mystifikacia, tak ako vo vsetkych tvojich prispevkoch ...
0 0
Olivia6 Olivia6

Olivia6 je offline (nepripojený) Olivia6

Rovnako trpím týmto problémom, ktorý sa mi opakuje už pár rokov. Ako sa písalo vyššie, dôležité je nosiť bavlnené spodné prádlo, žiadne tanga nohavičky, voľnejšie nohavice a rovnako výrobky typu Lactacyd sú zbytočné, rovnako ako peny do kúpeľov a aromatické sprchové gély, v danej intímnej oblasti najlepšiu prácu urobí čistá voda. Tento problém často nastáva pri užívaní antibiotík, ale všimla som si, že ja ho mám okamžite po užití čistého vitamínu C. Ale významným faktorom je aj jedna intímna vec, a to orálne dráždenie tejto oblasti partnerom. Preto (a nielen preto) sa okrem liečenia ženy lieči súčasne aj partner.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Vážené poraďáčky, nikomu nevnucejem a ani nepodsúvam rozhodnutie, čo zo svojim telom má alebo nemá robiť! takú neúctu by som si nedovolil k žiadnemu človeku.
Ospravedlňujem sa zato, že som mal snahu Vám pomôcť. Iste je nemálo ľudí, ktorých fascinuje chuť farmaka. Pokojne ho užívajte , vždy keď nájdete k tomu vhodnú príležitosť.
Budete to práve vy , ktorým dá vaše viac či menej pekné telo najavo, že sa mu čosi nepáči. Raz to môže byť kandida, inokedy aj čosi iné...
Pekný deň prajem a mnoho zdravia.
0 0
Nikuska11571 Nikuska11571

Nikuska11571 je offline (nepripojený) Nikuska11571

Mne gynekolog radil v podstate to co sa pise v prispevkoch hore uvedenych (nosit len bavlnene nohavicky ale LEN biele lebo ostatne mozu obsahovat farbiva, pouzivat pripravky na intimnu hygienu ale neumyvat sa prilis casto, prehnana hygiena totizto zabija tzv. "dobre bakterie", ktore si telo vytvara aby ochranovali pohlavne ustrojenstvo) ale jedno sa tu nepise ZAKAZAL MI JEST SLADKOSTI, ze tie istym sposobom podporuju sirenie infekcii a zabranuju funkcii "dobrych bakrerii". Naozaj som bola prekvapena, ze na nieco taketo mozu vplyvat vsetky tie dobroty, ktorymi som sa "napchavala" cele dni... zabralo mi to, sladke som obmedzila na minimum, nosim v prevaznej miere biele bavlnene nohavicky a pouzivam pripravky na intimny hygienu.
0 0
gabrielka47 gabrielka47

gabrielka47 je offline (nepripojený) gabrielka47

Tymto problemom som trpela niekolko rokov a lekari mi nevedeli pomoct, uz mi bolo trapne tam chodit. A navyse za cely ten cas nikoho nenapadlo, ze by mali liecit aj mojho partnera. Tak som si musela pomoct sama a dufam, ze moje rady pomozu aj vam. Problem je v crevach. v prvom rade nasadte ocistnu dietu. Jedzte vela cerealii. Ja si kupujem spaldu tj obdoba psenice. Asi 3 polievkove lyzice dajte do pohara a zalejte vlaznou vodou na 4 hodiny. Potom zujte ako zuvacku. Jedzte cerealny chlieb - ten uplne cierny, predavaju ho v tvare kocky alebo obdlznika a je krajany. Pite vela tekutin. Nie ovocne caje a ani cierne caje. Prekyseluju organizmus. Nejedzte nic sladke. Kupte si jablcny ocot, kvalitnejsi. Ja si kupujem znacku Gur.men alebo Gur.man neviem teraz presne. Do dvojdecoveho pohara si najlejte asi 1 cm toho octu a ostatne dolejte mineralkou. Vypite aspon 4 takeho pohare denne. Dalej si kupte tabletky Chlorella, predavaju ich v predajniach Energy ale aj na internete a tiez si kupte mlady jacmen Barley, ktory tiez predavaju v tom Energy. Ja este pijem aj zeleny francuzsky il, ten je tiez dobry na cistenie criev, ale myslim, ze na mykozu asi vplyv nema. Myslim, ze ked to pomohlo mne, mohlo by aj vam. este som zabudla - nepouzivajte mydlo a ak by ste uzivali antibiotika, treba si potom dat na preliecenie najeke probio tabletky napr. bion9. drzim palce!
0 0
continuity continuity

continuity je offline (nepripojený) continuity

mne pomohlo preliecit aj partnera (normalne cannestenom v lekarni) a ked citim zaciatok nakvapkat na intimku tea tree oil - jednu dve kvapky - to pomoze, len sa musi zavcasu.

este aj femigel je dobry, ale ked sa to uz rozbehne, tak to stoji dost penazi.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Skús sedacie kúpele v "myšom chvostíku", aspoň 10-14 dní.(myší chvostík vylúhovať a priliať do teplej vody)
Počas tejto kúry je dobré aj piť z neho čaj a môže sa primiešať aj alchemilka a ľubovník.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať