Zavrieť

Porady

Ahojte poradaci,

v juni koncim VS a s priatelom chceme zalozit malu firmu na vyrobu obrazov. Hladame vhodny uct. softver pre podvojne ucto...Rozmyslam o softe od Datalock, a.s. .....ACKO, najme cena sa mi zdala ok 5700 rocne....ale je pravda ze nemam info o tom kolko stoja ostatne....podobneho typu....pacila sa mi aj ponuka sluzieb, ako hot line linka.....Stiahla som si Demo a je v poho , zda sa mi lahky .....na ovladanie, dizajn sice dost zastaraly ale to mi az tak nevadi....
Pls ....napiste mi ake mate s Datalockom a specialne s ACKOM skusenosti,....nechceme kupit nieco na co budeme potom nadavat a musiet to menit...cas su predsa peniaze...-
Za vsetky prispevky dakujem...

Zuzka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    A čo takto skúsiť ABRA G1 pre jednduché účtovníctvo? kód je spoločný s modulmi podvojneho a tak až raz bude treba ist na vyssie nemusí sa nic menit, len sa zaloha obnovi do programu vyssej kategorie(G2,G3,G4) :-)
    Zuzana

    mengel je offline (nepripojený) mengel

    mengel
    Už viac rokov používam štart verziu Alfa a som veľmi rád, že je zadarmo. Samozrejme, či stačí aj pre Teba neviem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.