Zavrieť

Porady

aktuálna agenda pri otvorení programu

prosím o pomoc - kde mám čo nastaviť, aby sa mi pri spustení programu otvorila aktuálna agenda? firma má viac agend (od 2003), automaticky sa spúšťa tá najstaršia, rok 2003.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V prístupových právach máš kolónku - používať agendu - rok - tieto musia byť prázdne - potom Ti automaticky nabehne agenda, v ktorej si bola naposledy.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    Lubica H Pozri príspevok
    prosím o pomoc - kde mám čo nastaviť, aby sa mi pri spustení programu otvorila aktuálna agenda? firma má viac agend (od 2003), automaticky sa spúšťa tá najstaršia, rok 2003.
    Ja mám v záložke Nástroje v prístupových právach práveže nastavený aktuálny rok a tým pádom sa mi automaticky spustí tento rok.

    Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

    Lubica H
    aha, tak som teraz zistila, že ja sa do prístupových práv nedostanem. tak budem aspoň tlačiť na kompetentných - ale aspoň viem, čo mám po nich chcieť.

    ďakujem veľmi pekne za rady.

    Lubica H je offline (nepripojený) Lubica H

    Lubica H
    tak už mám nadstavené aktuálne roky, ale stalo sa, že v niektorých spoločnostiach (vlastne vo všetkých okrem jednej) zdvojilo roky - mám dva roky 2008 (vidno v agenda/výber agendy) - z toho jeden -ten novo pridaný je prázdny.

    aktuálna agenda pri otvorení programu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.