Zavrieť

Porady

náhradné voľno za absolvovanie vzdelávania učiteľov

Vážení kolegovia! Chcela by som poprosiť o odpoveď na otázku -
Dáva vám vedenie školy náhradné voľno za vzdelávanie ohľadne ukončovania štúdia na SŠ absolvované v sobotu a v nedeľu ? Ak áno, v akom rozsahu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vivaldka je offline (nepripojený) vivaldka

    som učiteľka zuš vivaldka
    ahoj myslím v tomto nie si jediná,nedáva nán žiadne voľno ani za štúdium,ani za kurzy.Vraví,že to je pre nás dobré,že sa naviac učíme,alebo,že si doplňujeme štúdium..............................

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    V žiadnom prípade na to nemáš nárok, Ty si vlastne tým vzdelávaním vraj zvyšuješ svoju kvalifikáciu a to sa Ti má odzrkadliť v osobnom hodnotení.

    ajinka je offline (nepripojený) ajinka

    ajinka
    Tak takýto problém máme aj my v práci. My sa máme ďalej vzdelávať pre seba a nevidím našu snahu ani v osobnom ohodnotení.

    manus je offline (nepripojený) manus

    Som kto som :-) manus
    Pekný deň všetkým poraďákom,
    chcem vás poprosiť o radu, stretla som sa s takýmto prípadom: konateľ spoločnosti, je zároveň aj zamestnancom. Chce si viesť účtovníctvo a mzdovú agendu sám, urobil si kurz na mzdy a vedenie účtovníctva. V prvom rade sa chcem spýtať, či by bol takýto náklad fakturovaný na spoločnosť daňovým výdavkom; a potom, či sa čas na tomto kurze musí brať ako pracovný čas, za ktorý je mu vyplácaná mzda?
    Ďaukejm za odpoveď

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Nas zamestnavatel nedava volno ani na absolvovanie rozsirujuceho studia v piatok, ktore je v inom okrese, dokonca kraji,je to vraj kazdeho osobna vec, inak, ak to vzdelavanie nedokoncime, konci nam prac.zmluva, no to plati len od urciteho casu- niekedy sa davalo volno, na skolu, pripravu na skusku, skusku, no vtedy studovali ini ludia na skole.
    Začo máme nárok na NV nám vedenie oznámilo na 1. pracovnej porade v septembri. Napr. keď sme na školení v mpc po pracovnej dobe, alebo sme chodili na etiku počas prázdnin, ... nám NV uznali.

    náhradné voľno za absolvovanie vzdelávania učiteľov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.