Zavrieť

Porady

Investor

Vidim, ze ma ktosi uz spomenul ohladne ochrany obchodneho napadu. Skusenost ukazuje, ze je to realizovatelny napad - uz nejaku dobu existujem... a chce to aj vacsiu reklamu (co by zase potrebovalo vyraznu financnu injekciu. pravda, vela veci sa da robit aj bez penazi... priklad- webstranka, propagacne videa- za toto som usetrila aspon 250.000,- Sk))
Chcem vsak rozsirit pole posobnosti. Zadala som inzeraty, vsade, kde sa da (v ramci moznosti), tak ma napadlo sa zastavit aj tu. Mozno sa tu niekto najde...
Ako to byva, najvacsim problemom su financie. Ide vsak o moznost byt na top pozicii na trhu na SK.
Ak by ste niekto vedeli o dakom, alebo sami mali zaujem, ozvite sa, pls.
Dik.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    xBORISx Pozri príspevok
    Tazko ti dakto nieco napise ked ani nevie co vlastne chces a o co vlastne ide...
    zeby toto? *************

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hoya_bella Pozri príspevok
    Viac... ovela viac... Nepisem, lebo nebudem davat napady "na podnose"...
    Keď už o samotnom nápade nepíšeš, tak aspoň uveď cca o aký kapitál má ísť. Nakoľko pre niekoho je aj 500 tisíc veľká investícia, a pritom pre teba to môže byť nezaujímavé, nakoľko potrebuješ rádovo oveľa viac.

    xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

    xBORISx
    Pytas sa tu, resp hladas investora ale nik ani nevie co robis, co chces, kolko mas vlastnych zdrojov. Si len napisala ze hladas niekoho ale to je zial malo

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    Tak tak. Investorov resp. business angels hladame viaceri . No ani zmluvnych 30% za 2 roky nie je pre niektorych nic zaujimave .

    Ale inak vela stastia v hladani!

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    Hm, tusim tu nikoho ani nenajdem... Leda ak takych, co hladaju dovody, ako radsej nic neurobit. Ja som sa naucila hladat riesenia, a ide to. Keby som napisala, o co ide konkretne, hned bude kopec zaujemcov. 500 tisic je malo...
    Pre rickmana- Investorov hladaju viaceri... no ano, ale co pre to aj urobia?
    No nic, idem teda inde.. tu to nema vyznam...

    xBORISx je offline (nepripojený) xBORISx

    xBORISx
    Este sa urazaj, nehnevaj sa ale co si cakala?Ze ti tu napise 100 zaujemcov ze "na tu mas milion, a je mi jedno o co ide,len si ho ber?" Ak si myslis ze sa s tebou da niekto do serioznej debaty bez toho aby si priblizila svoj zamer tak si na velkom omyle. Ved tu ako si pisala sa nebavime o chechtakoch ale o velkych peniazoch...

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    hoya_bella Pozri príspevok
    Hm, tusim tu nikoho ani nenajdem... Leda ak takych, co hladaju dovody, ako radsej nic neurobit. Ja som sa naucila hladat riesenia, a ide to. Keby som napisala, o co ide konkretne, hned bude kopec zaujemcov. 500 tisic je malo...
    Pre rickmana- Investorov hladaju viaceri... no ano, ale co pre to aj urobia?
    No nic, idem teda inde.. tu to nema vyznam...
    tvoja reakcia je naozaj velmi zvlastna, co si cakala?

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    hoya_bella Pozri príspevok
    Pre rickmana- Investorov hladaju viaceri... no ano, ale co pre to aj urobia?
    No nic, idem teda inde.. tu to nema vyznam...
    Divila by si sa, no niektori spravia viac nez vypisuju na forach, ze potrebuju peniaze . Asi si pleties pozicku s investiciou. Na najdenie investora potrebujes mat detailny business plan a skuseny management (hoci aj o jednom cloveku).

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    Povedat si nazor, to je urazanie sa? Neurazila som sa, len hladam riesenia, ako co urobit. To je akoze zvlastne? :-D Je jednoduche hladat medzery, chyby a nedostatky. To vie kazdy.. Kazdy vsak nedokaze nachadzat riesenia, ako co robit inak a dobre.
    Samozrejme, necakam, ze mi niekto posle na ucet milion korun... (aj ten je malo). Ocakavam vsak, ze vzbudim zaujem a mozno sa niekto najde, koho bude aspon zaujimat, o co ide. Je pochopitelne, ze bude potrebne zvazit rizika resp. zisk este pred investovanim...
    Budem sa vsak opakovat-vela veci sa da urobit bez penazi. Toto je vsak situacia a moznost, kde je potrebny kapital. A iste uznas, xBORISx, ze podrobnosti sa na nete nepreberaju.... Internet je len spojivo...

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    rickman Pozri príspevok
    Divila by si sa, no niektori spravia viac nez vypisuju na forach, ze potrebuju peniaze . Asi si pleties pozicku s investiciou. Na najdenie investora potrebujes mat detailny business plan a skuseny management (hoci aj o jednom cloveku).
    Mierne ironicke... Nesud, ked nevies, o co ide, a ani ma nepoznas-nevies, do akej miery mam uz veci vypracovane

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    hoya_bella Pozri príspevok
    Hm, tusim tu nikoho ani nenajdem... Leda ak takych, co hladaju dovody, ako radsej nic neurobit. Ja som sa naucila hladat riesenia, a ide to. Keby som napisala, o co ide konkretne, hned bude kopec zaujemcov. 500 tisic je malo...
    hoya_bella Pozri príspevok
    Mierne ironicke... Nesud, ked nevies, o co ide, a ani ma nepoznas-nevies, do akej miery mam uz veci vypracovane
    rozhodne ti sebavedomie nechyba, co v dnesnej rychlej dobe je vyhodou, ked mas taky skvely napad, urcite sa on banky budu trhat, neskusala si?

    ak chces nejake reakcie, mala by si dat zakladne informacie, o akej ciastke hovoris, aka navratnost, aka oblast, vsetko aspon orientacne, nikto nechce podrobne info, osobne ma napriklad do kvetin nezaujima investovat, ale ak si druhy bil gates, zajtra sa mozme stretnut, prajem pekny vikend.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    hoya_bella Pozri príspevok
    Mierne ironicke... Nesud, ked nevies, o co ide, a ani ma nepoznas-nevies, do akej miery mam uz veci vypracovane
    Vyššie uvedené reakcie sú iba následkom nejasného formulovania tvojej otázky, zadania.

    Ja tiež mám nápad, slušná návratnosť, investícia 10 mil je málo. Podľa teba na základe takýchto informácii kto sa ozve, že má zbytočných 20 mil, a chce investovať?

    Tento môj príspevok prosím berte rezervou. Bohu žiaľ nič závratné nemám, a ani nepotrebujem investora.

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    hoya_bella Pozri príspevok
    Mierne ironicke... Nesud, ked nevies, o co ide, a ani ma nepoznas-nevies, do akej miery mam uz veci vypracovane
    Na tom nebolo nic ironicke. Poznam totiz ten pocit, ked sa snazis, robis pre vec vsetko a aj tak je to malo. Ty mas navrch v tom, ze uz mas nieco rozbehnute a zacate.

    Nesud? Pomenuj to ako chces, ale vsetkymi svojimi prispevkami som ti len chcel naznacit, ze tu asi investora, ktory by ti aj vyhovoval, nenajdes. Ak je tvoja vizia fakt odsudena na uspech a si schopna ju do uspechu aj doviest, tak vazne nerozumiem, preco stracas cas na internete - ako si sama spomenula, internet je len spojivo. Najdi si institucie, ktore by do toho isli s tebou, a potom si o tebe rad precitam v Trende ako o uspesnej podnikatelke .

    Ja ti drzim prsty, aj ked niekto by uz mohol zacat drzat aj mne .

    hoya_bella je offline (nepripojený) hoya_bella

    hoya_bella
    rickman Pozri príspevok
    Na tom nebolo nic ironicke. Poznam totiz ten pocit, ked sa snazis, robis pre vec vsetko a aj tak je to malo. Ty mas navrch v tom, ze uz mas nieco rozbehnute a zacate.

    Nesud? Pomenuj to ako chces, ale vsetkymi svojimi prispevkami som ti len chcel naznacit, ze tu asi investora, ktory by ti aj vyhovoval, nenajdes. Ak je tvoja vizia fakt odsudena na uspech a si schopna ju do uspechu aj doviest, tak vazne nerozumiem, preco stracas cas na internete - ako si sama spomenula, internet je len spojivo. Najdi si institucie, ktore by do toho isli s tebou, a potom si o tebe rad precitam v Trende ako o uspesnej podnikatelke .

    Ja ti drzim prsty, aj ked niekto by uz mohol zacat drzat aj mne .
    Ano, je vyhoda, ze uz mam nieco rozrobene, ze nie som uz neznama, ze nemusim zacat celkom od nuly.
    Bohuzial nemam milionarske zazemie, a net vyuzivam najma pre to, aby som si rozsirila aspon "znamosti". Nikto nevie vsetko, a budem rada, ked sa o nejakom probleme, ktory nespada pod moj odbor, budem moct poradit s niekym, kto sa naopak vo veci vyzna. O tom je partnerstvo, nie? Tak isto aj vsetci, co su tu zaregistrovani, niekde pracuju, ziju v urcitych spolocenstvach...

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    hoya_bella Pozri príspevok
    Ano, je vyhoda, ze uz mam nieco rozrobene, ze nie som uz neznama, ze nemusim zacat celkom od nuly.
    Bohuzial nemam milionarske zazemie, a net vyuzivam najma pre to, aby som si rozsirila aspon "znamosti". Nikto nevie vsetko, a budem rada, ked sa o nejakom probleme, ktory nespada pod moj odbor, budem moct poradit s niekym, kto sa naopak vo veci vyzna. O tom je partnerstvo, nie? Tak isto aj vsetci, co su tu zaregistrovani, niekde pracuju, ziju v urcitych spolocenstvach...
    Ano, s tym suhlasim - ved sme tu a dumkame spolu s tebou . Ale tvoj plan potrebuje viac ako 1mil. - to znamena investora, ktory ma aspon 10 - 20+mil. portfolio. Okrem toho, ze fakt bohati ludia vela casu na forach netravia (a neviem - mozno aj ano), bude velka nahoda, ak na tvoj prispevok natrafi niekto, koho hladas.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.