Zavrieť

Porady

Chladnička s dávkovačom vody

Ahoj chcela by som vás poprosiť o radu či má niekto skúsenosť s dávkovačom vody na chladničke. Chystám sa kúpiť novú a neviem či by som využívala túto funkciu. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ludo_centrum je offline (nepripojený) ludo_centrum

    ludo_centrum
    Osobne s tým nemám skúsenosť, ale zdá sa mi to zbytočné predraženie chladničky kvôli studenej vode.

    Doložím to takýmito argumentami:
    - vodu tam aj tak musíš dolievať
    - vodu si dáš na schladenie aj do obyčajnej chladničky
    - s obyčajnou chladničkou máš o niekoľko možností pokazenia sa aparátu menej a s tým spojené sklamanie atď...
    - koľko krát v mesiaci to využiješ?
    - zbytočne drahé (aj ak nie, tak to považujem za zbytočnosť)

    atď...

    to je môj pohľad bez skúseností s chladničkou s dávkovačom vody :-)
    Takže ja by som to nekupoval a ani klimatizáciu (ale o tom nie je reč)

    matulo je offline (nepripojený) matulo

    matulo
    Ahoj, chladnicka s davkovacom vody je absolutna zbytocnost, pretoze davkovac ti zbytocne zabera miesto v chladnicke a zmensuje ti jej objem. Tak isto sa horsie cisti, pretoze odstatu vodu viac ako par hodin by som z pohara veru nepil a nie este niekolko dni z davkovaca v chladnicke.

    Omnoho lepsia moznost je nadoba, ktora vyzera ako varna kanvica, kde je vodny filter, ktoru mas polozenu v chladnicke. (nechcem robit reklamu, mozem ti poslat znacku, ale urcite si to uz niekde videl/a). Voda je filtrovana, tiez vychladena a neporovnatelke lepsie sa cisti a udrzuje.

    mato

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    matulo Pozri príspevok
    Ahoj, chladnicka s davkovacom vody je absolutna zbytocnost, pretoze davkovac ti zbytocne zabera miesto v chladnicke a zmensuje ti jej objem. Tak isto sa horsie cisti, pretoze odstatu vodu viac ako par hodin by som z pohara veru nepil a nie este niekolko dni z davkovaca v chladnicke.

    Omnoho lepsia moznost je nadoba, ktora vyzera ako varna kanvica, kde je vodny filter, ktoru mas polozenu v chladnicke. (nechcem robit reklamu, mozem ti poslat znacku, ale urcite si to uz niekde videl/a). Voda je filtrovana, tiez vychladena a neporovnatelke lepsie sa cisti a udrzuje.

    mato
    Tak podľa mňa je taká chladnička super!hlavne v letných mesiacoch. Ja mám Samsung .Nápoj aký chceš si možeš namiešať do nádoby/ktorá vobec nezaberá veľa miesta!/a keď chceš minerálku tak namiesto nádoby nasadíš plastovú fľašu hore dnom.Perfektná vec.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    ludo_centrum Pozri príspevok
    Osobne s tým nemám skúsenosť, ale zdá sa mi to zbytočné predraženie chladničky kvôli studenej vode.

    Doložím to takýmito argumentami:
    - vodu tam aj tak musíš dolievať
    - vodu si dáš na schladenie aj do obyčajnej chladničky
    - s obyčajnou chladničkou máš o niekoľko možností pokazenia sa aparátu menej a s tým spojené sklamanie atď...
    - koľko krát v mesiaci to využiješ?
    - zbytočne drahé (aj ak nie, tak to považujem za zbytočnosť)

    atď...

    to je môj pohľad bez skúseností s chladničkou s dávkovačom vody :-)
    Takže ja by som to nekupoval a ani klimatizáciu (ale o tom nie je reč)
    Tak potom ani naparovaciu žehličku-stačí obyčajná - na tej sa nemá čo pokaziť,ani nové auto-stačí škoda 100 , tam si opravíš všetko sám bez servisu a potom sa vrátiť do praveku ....
    Načo vobec také niečo vyrobia???

    matulo je offline (nepripojený) matulo

    matulo
    asi je hlupost porovnavat klimatizaciu a davkovac vody do chladnicky .... ale snaha bola ...

    Chladnička s dávkovačom vody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.