Zavrieť

Porady

Tlač html dokumentov

Poradím mi niekto, či je možné tlačiť html dokumenty a internetové stránky priamo? Mám operačný systém Vista. Je to možné? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katy6 Pozri príspevok
    Poradím mi niekto, či je možné tlačiť html dokumenty a internetové stránky priamo? Mám operačný systém Vista. Je to možné? Ďakujem
    Ako myslíš priamo? Veď ak si v prehliadači dáš tlač stránky, tak ti vytlačí stránku tak, ako ju vidíš na obrazovke. Dokonca si môžeš vybrať, či chceš tlačiť všetky rámčeky (Frames), alebo len vybraté.

    katy6 je offline (nepripojený) katy6

    katy6
    Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Hmm,, treba dat pozor pri tlaci cez IE ci su zvolene vsetky ramce (frame-s) alebo len aktualne,,
    osobne preferujem Firefox,,, skus ci aj cez FF nebude tlacit spravne ak nebude asi mas zly ovladac tlaciarne,,

    moze byt ze vista ma ten nestastny "defender",, ci nahodou to neblokuje on,,,

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katy6 Pozri príspevok
    Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.
    A v menu IE nemáš možnosť Tlače? Skús si nainštalovať Firefox a pozri tam, či je tlač. Tlač by nemala závisieť od operačného systému, ale od aplikácie.

    katy6 je offline (nepripojený) katy6

    katy6
    ....mám možnosť tlače, aj si viem nastaviť rámce-dám tlačiť a tlačiareň nereaguje, dokonca nechce tlačiť ani dokumenty html, ktoré mi prídu poštou...nerozumiem

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    katy6 Pozri príspevok
    ....mám možnosť tlače, aj si viem nastaviť rámce-dám tlačiť a tlačiareň nereaguje, dokonca nechce tlačiť ani dokumenty html, ktoré mi prídu poštou...nerozumiem
    Tak to nebude v type dokumentu.

    Tlačí ti iné dokumenty? Máš ju správne nainštalovanú? Máš nainštalované ovládače?

    katy6 je offline (nepripojený) katy6

    katy6
    Jedná sa o sieťovú tlačiareň-XP na nej idú bez problémov-Visty nešli. Stiahla som ovládač a tlačí všetko bez problémov okrem html dokumentov a internetu.........

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    katy6 Pozri príspevok
    Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.
    Mám Vistu, dosiaľ som nemala problém s ničím(tlač),skúsila som aj to čo Tebe robí problém a vytlačilo bez problémov.Možno to nebude Vistou.

    katy6 je offline (nepripojený) katy6

    katy6
    arizona Pozri príspevok
    Mám Vistu, dosiaľ som nemala problém s ničím(tlač),skúsila som aj to čo Tebe robí problém a vytlačilo bez problémov.Možno to nebude Vistou.
    .....tiež mi to znie nelogicky, že nový OP by robil také zásahy do užív. aktivít. Aspoň mám nádej, že to pôjde........ale ako

    katy6 je offline (nepripojený) katy6

    katy6
    mpca Pozri príspevok
    Hmm,, treba dat pozor pri tlaci cez IE ci su zvolene vsetky ramce (frame-s) alebo len aktualne,,
    osobne preferujem Firefox,,, skus ci aj cez FF nebude tlacit spravne ak nebude asi mas zly ovladac tlaciarne,,

    moze byt ze vista ma ten nestastny "defender",, ci nahodou to neblokuje on,,,
    ........možno stačí niečo označiť/odznačiť v nastaveniach defenderu a bude?!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.