Zavrieť

Porady

Vytlačenie pohybov/obratov na účte v Datalocku

Akú zostavu v Datalocku mám tlačiť, keď chcem pohyby/obraty na účtoch tak, aby som tam mala aj počiatočné stavy, aj prevod konečných zostatkov?
Keď som dala tlačiť zostavu:
- "Zostavy - Účtovný denník - Výpis účtu", tak sa nezobrazujú PS,
- "Zostavy - Hlavná kniha - Prehľad pohybov AÚ", tak sa nezobrazuje prevod KZ.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    účtovanie - prehľad pohybov po analytických účtoch, tretia ikonka (tlač zostavy z aktuálnych údajov), názov: Prehľad pohybov analytických účtov, Tlačiť, Spracovať, vyberiete obdobie, účet, (ponuka - PS určite voliť január)... fajku odporúčam sumáre za obdobie, sumáre celkom, ... OK, výber účtov zľava doprava šipkou. Sme registrovaní a preto voláme vždy hot-line

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Ďakuejm za odpoveď, ale vo výstupnej zostave sa nezobrazujú počiatočné stavy. Nakonie som si vytlačila "Zostavy - Hlavná kniha - Prehľad pohybov AÚ" - je to bez prevodu KZ - a pripojila som k tomu výpis účtu 710.
    Hotline - prešli sme na iný softvér a Datalocku sme už nič neplatili, takže asi ten hotline neprichádza do úvahy.

    Ako sa dá vytlačiť účtovný denník?

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    [Ako sa dá vytlačiť účtovný denník?[/quote]

    Vytlačiť sa dá, ale otrasne
    Vyriešila som to tak, že som spravila export do excelu, ktorý som si upravila (vymazala som nepotrebné stĺpce, ostatné som si usporiadala, ako mi to vyhovovalo).

    Vytlačenie pohybov/obratov na účte v Datalocku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.