Zavrieť

Porady

Účtovníčka v hl. prac. pomere versus dodávateľský spôsob vedenia účtovníctva

ahoj prepáčte, že zase otravujem ale bola by som rada ak by ste mi pomohli ohľadom toho aké výhody a nevýhody sú spojené so zamestnaním účtovníčky v hl. prac. pomere a naopak s dodávateľským spôsobom vedenia účtovníctva. chcela som dať jeden z návrhov do bakalárskej práce práve vytvorenie pozície účtovníčky vzhľadom k tomu, že firma využíva dodávateľský spôsob vedenia účtovníctva. a takisto aké náklady približne predstavuje jeden spôsob a druhý. Ide o s. r. o. spoločnosť má 6 zamestnancov. Ale jej obrat sa postupne zvyšuje a predpokladá zamestnať aj viac prac. síl.za názory vopred ďakujem a tie odhadované náklady spojené s oboma spôsobmi vedenia účtovníctva by mi veľmi pomohli.
Usporiadat
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

napr. http://www.porada.sk/calendar.php?do...=2008-5-28&c=4
a pozri možno aj iné školenia v kalendári školení.
0 0
mon722 mon722

mon722 je offline (nepripojený) mon722

este ak by ste mi mohli odporucit nejake skolenia pre zacinajúce účtovníčky ohľadom vedenia účtovníctva lebo take som v tom kalendari nenasla.nasla som jeden na nejakej stranke (mimo porady) ale to je az okolo 7000 Sk tak neviem ci je to bezne. dakujem velmi pekne
Naposledy upravil mon722 : 15.05.08 at 13:14
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Na tejto stránke sú lacnejšie

http://www.jaspis.sk/index.php?act=3&id_c=15&level=1
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Školenia mimo Porady organizuje napr. Akadémia vzdelávania, treba pozrieť ich stránky. V čase robenia daňových priznaní sú jednodňové školenia, cena je podľa mesta, školiteľa, do 1.500,- Sk/osoba/deň. A študovať Poradu. Tak, ako radíme teraz, sú konkrétne problémy rozobraté do detailov aj v iných témach, takže ani na školení sa také podrobnosti účtovníčka nedozvie.
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Najväčšia výhoda externého účtovníctva je okrem výborného príkladu p. Mihála aj v tom, že zmluvu môžete vypovedať zo dňa na deň.
Zamestnanca (ak sám nechce) sa zbavujete dlho a ťažko, čo ho zase iba predražuje.
A teba si tiež uvedomiť, že ak máte vlastnú účtovníčku a tú ráno do práce zrazí auto, máte problém s hľadaním náhradníka vy. V prípade účtovnej firmy má túto starosť druhá strana, navyše kolegovia sa zväčša vedia zastupovať, v jednej firme sa používajú rovnaké programy, rovnaké číslovania, rovnaké postupy.
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

jedna veľká nevýhoda spracovania účtovníctva dodávateľsky je že nemusíte mať pravidelný príjem, v tomto vidím dnes veľký problém
0 0
dracica dracica

dracica je offline (nepripojený) dracica

mon722 Pozri príspevok
este ak by ste mi mohli odporucit nejake skolenia pre zacinajúce účtovníčky ohľadom vedenia účtovníctva lebo take som v tom kalendari nenasla.nasla som jeden na nejakej stranke (mimo porady) ale to je az okolo 7000 Sk tak neviem ci je to bezne. dakujem velmi pekne
neviem aký efekt majú tieto školenia ale nezdá sa mi že za tých pár hodín školenia budete ovládať účtovníctvo ja som mala šťastie, že sa mi venovala jedna skúsená staršia pani a môžem povedať že ma veľa naučila ale človek sa musí vzdelávať celý život
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať