Zavrieť

Porady

Lietanie do Egypta....

Máte niekto skúsenosti s lacným lietaním (charterovým) do Egypta? Konkrétne zo Slovenska alebo Poľska - Krakow/Katowice do Hurghady. Ak niekto letel cez Cairo Air ako sa dajú rezervovať letenky? Z tej ich webstránky som zúfalá . Díky za akúkoľvek radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    Najlacnejsie je skusit v niektorej cestovke kupit iba charterovu letenku. Tie su lacnejsie ako bezne linky. Teraz na leto by to namal byt problem. Lety su z BTS alebo KSC a bud Hurghada laebo Sharm el Sheikh.

    Lacna alternativa je aj Click4sky.cz, je tam ale malo volnych leteniek a dlho dopredu vypredane

    denduska je offline (nepripojený) denduska

    denduska
    Díky za radu. Pozerala som už na tej stránky click4sky.cz ale na ten termín ako chceme je už všetko vypredané. Tie charterové lety sa dajú normálne rezervovať v cestovke? Alebo kúpiť až na letisku?

    dyda je offline (nepripojený) dyda

    dyda
    ja lietam z Viedne cez airberlin.com, soboty sú najlacnejšie a často lacnejšie,ako chartrové od nás

    SVK je offline (nepripojený) SVK

    SVK
    V cestovke samostatne letenky bez ubytovania predavaju len v minimalnom objeme, casto len par dni pred odletom. Cestovky maju kupene bloky sedaciek, ktore ked nepredaju ako zajazd s ubytkom, mozu predat samostatne len ako letenku. Ak nepredaju, moze prepadnut a sedadlo je zaplatene, ale prazdne. Na Egypt je najlepsie obvolat TIP travel, KOALU, KARTAGO alebo Azur. Za pokus to stoji, orientacna cena okolo 11.000 s let. poplatkami (spiatocna letenka na tyzden alebo 11-12 dni%).

    Lietanie do Egypta....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.