Zavrieť

Porady

bidetova sprcha

Dobry den

chcem sa spytat na vase skusenosti s bidetovou sprchou. Chcela by som ju aj ja dat k WC, nakolko bidet sa nam nezmesti.

Zaujima ma skor ako ste riesili privod vody k nej- mate k bidetovej sprche privedenu len studenu vodu, alebo sa vam podarilo vyriesit aj privod teplej vody. Predsa len to je prijemnejsie na sprchovanie a takto by som to chcela realizovat aj v nasom byte.

Za vase rady, tipy a skusenosti budem velmi vdacna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Predpokladam, ze to maju vyriesene rovano ako zachody, ktore boli bezne uz pred 20 rokmi v Japonsku. Okrem toho, ze mali vyhrievanu dosku, mali aj bidetovu sprchu, ale voda sa ohrievala elektricky priamo pred tryskou. Pokial by to niekto chcel zapojit na teplu vodu, tak nie je sanca, pretoze pri takom malom prietoku by clovek cakal pol dna, kym pride tepla, a ak by prisla horuca, bol by zasa problem s regulaciou teploty.

    Gyures001 je offline (nepripojený) Gyures001

    Gyures001
    hi galmar ,

    ja som nasiel nieco zaujimave vcera na jednej stranke co sa zaobera predajom . cit. :
    Informujeme Vás, že v zmysle par. 59 ods. 2 písm. a) zákona č.195/1998 Z.z. o sociálnej pomoci v platnom znení priznáva Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny, odbor sociálnych vecí a rodiny peňažný príspevok na zaobstaranie pomôcky (BioBidet) až do výšky 85%.

    teraz nechapem kto a ako moze dostat ten prispevok ?? ked niekto mate info tak poradte . dikes

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.