Zavrieť

Porady

SOM NEZAOPATRENE DIETA???

Dobry den rad by som sa opytal som studentom VS a nedostavam ziadne stipendium ani socialne davky aj ked si myslim ze na tom som dost mizerne ...kedze ....Rozvedení rodicia .....to viedlo k tomu ze som ostal pri mame...... s otcom som stratil kontakt asi od roku 2001..V sucastnosti mi mama ziadnym sposobom neprispieva odisla do zahranicia a uz 5 rokov som bez akehokolvek prispevku ..AJ ked v sucasnosti pracujem vo firme musim ...chodit este aj na brigady pretoze mi peniaze nevychadazju platenie si INTERNATU STRAVY dopravy ...atd ..Tymto sposobom zijem uz as 2 roky a zacina to byt neunosne pretze zanedbavam skolu a nemam mozno ziadnej sebarealizacie ani ODDYCHU pravom slova zmysle. Stipendium mi nechcu preplatit pretoze su potrebne potvrdenia od mami na urade prace poslednej vyplaty atd .ktore nemam mozno ziskat kedze ani s nou nie som v kontakte a s otcom nechcem byt v kontakte ...Takze na zaver sa Chcem sa spytat co musim urobit alebo poziadat koho aby donutil jedneho z rodicov prispievat kedze uz niesom schopny dalej fungovat .... Kedze viem ze rodicia sa maju starat o dieta do skoncenia skoly alebo do 24 rokov ...a ty moji akosi na vsetko zabudli ..Pomozte mi prosim pri postupe aky mam zaujat ....DAKUJEM
Usporiadat
luckapastvova luckapastvova

luckapastvova je offline (nepripojený) luckapastvova

Dobrý nápad "nela07". Myslím, že je to jedno z riešení, zavolať si telku, nech urobia troška hluku okolo celého prípadu a snáď sa veci rýchlejšie rozbehnú. Držím palce
0 0
kveten kveten

kveten je offline (nepripojený) kveten

Dobry den neviete mi poradit kde sa da stiahnut poriadny vzor na sťažnosti na prieťahy v súdnom konaní DAKUJEM.spozdravom KVETEN
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať