Zavrieť

Porady

strecha obnova + zateplenie bytovky

dobrý deň,
mám na "poradcov" otázku spojenú s poptávku.:
bývam v BA, tento rok by sme chceli zatepliť dom( 4-bytovka, bez balkónov, cca 260 m2), možete mi niekoho odporučiť alebo ake skusenosti máte s týmto, potreboval by som cenové ponuky aby sme si mohli zobrať na to úver, v plane mame prerobenie aj strechy( výmena, škridiel, prelatovanie, krov máme z betonu, takže ten ostáva), takže tá cenová ponuka môže byť aj na strechu.
ďakujem za akékoľvek odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibo je offline (nepripojený) tibo

    tibo
    Dobrý deň,
    Neviem či je moja reakcia ešte aktuálna. Vlastníci bytov v obdobných prípadoch často riešia situáciu a pristúpujú k vstavbe príp. nadstavbe bytu/ov čo môže byť zaujímave aj pre Vás nakoľko stavebník vo vlastej réžíi môže realizovať uvádzane stavebné práce, prípadne aj ďalšie podľa konkretnosti vzájomnej dohody. Máte výhodu, že ste len 4 byty a teda vzájomná dohoda sa rodí ľahšie. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na t.č. 0915 803 142, Ing. T.Samec.

    strecha obnova + zateplenie bytovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.