Zavrieť

Porady

Problém s uchom

Ahojte, synovi sa vo vonkajšom uchu vytvorila hnisavá vyrážka a už dva týždne to neôžeme zlikvidovať, ošetrovala som to aj austrálskym olejom. Večer zlikvidujem z toho hnis, cez deň tam má chrastu a večer má pod chrastou znovu plno hnisu. Už ani neviem čo s tým robiť mám robiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    beba13 Pozri príspevok
    Aký je v tom problém? Stačí navštíviť len lekára.
    beba13
    ak nemáš čo poradiť, tak neraď a nezosmiešňuj iných.
    vďaka

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Tiež by som čo najrýchlejšie navštívil lekára. Zápal, resp. infekcia stredného ucha, ktorá môže ale nemusí byť nie je príjemná záležitosť.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    smith Pozri príspevok
    Tiež by som čo najrýchlejšie navštívil lekára. Zápal, resp. infekcia stredného ucha, ktorá môže ale nemusí byť nie je príjemná záležitosť.
    Ale v tomto prípade nejde o žiadnu infekciu ucha, v puberte sa upchávajú mazové žialzky a z toho vznikajú problémy, v príspevku som písala, že ide iba o vonkajšie ucho.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Prežil som pubertu, a aj vyrážky. A viem čo može spôsobiť zápal "vytlačených" vyrážok.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    smith Pozri príspevok
    Prežil som pubertu, a aj vyrážky. A viem čo može spôsobiť zápal "vytlačených" vyrážok.
    Už som bola u lekára a ten to vyčistil a dal mastičku na preliečenie a poradil, že treba ušnicu zvnútra čistiť prípravkom na pleť, aby sa pokožka odmasťovala.

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    Si mohla hneď napísať, že u lekára ste už boli, a nie sa "paprčiť" keď Ti to niekto odporučil...umývaj to repíkom lekárskym, a natieraj aloe...nič liečivejšie už nie je.

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    damati prepáč, ale ja nikoho nezosmiešnujem neviem čo je na tom smiešne, ked ti poradím navštíviť lekára. Môj brat mal tiež taký problém a museli mu to odstrániť chirurgicky. Takže ak budeš nabudúce chcieť radu napíš, že si lekára už navštívila. A nikto ti to nebude radiť.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    beba13 Pozri príspevok
    damati prepáč, ale ja nikoho nezosmiešnujem neviem čo je na tom smiešne, ked ti poradím navštíviť lekára. Môj brat mal tiež taký problém a museli mu to odstrániť chirurgicky. Takže ak budeš nabudúce chcieť radu napíš, že si lekára už navštívila. A nikto ti to nebude radiť.
    beba13

    prepáč aj ty, že som na teba vybehla, zdalo sa mi to písané výsmešným štýlom, ale je to v pohode, dúfam, že aj synove ucho bude v poriadku.

    damati

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.