Zavrieť

Porady

Dovolenka? nemám s kým ísť...

Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku ...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia ...
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

220870 Pozri príspevok
Lepšie je spať v stanovom tábore kde každý počuje čo sa u susedov deje,ak máte trochu šťastia tak vám za pobyt nikto ožratý nespadne na stan alebo neoští zips na stane.
Srandicky?
Nahodou to nemusi byt take strasne ako opisujes.

Ja som tiez chcela vyskusat jednu taku stanovu dovolenku. Boli sme asi pred 7. rokmi s cestovkou v Chorvatsku-Orebic.
Poviem ti, bola to jedna z naskvelejsich dovoleniek.
Stanovy tabor mal asi 10 stanov, dostatocne vzdialenych od seba,aby mal kazdy sukromie. Kazdy stan mal malu terasku so stolikmi,stolickami. To, ze stany boli vybavene postelami s postelnym pradlom bolo samozrejme.
Sprchy, WC boli nablizku, v perfektnom stave. K moru par metrov. Kuchyna bola slovenska,slovensky kuchari. Dupla bola samozrejmostou... Varili vyborne, vo volnom case kazdy den vypekali dobroty a graris roznasali na obrovskych plechoch po stanoch,alebo na plaz.
Mali svoj bufet,kde sa dalo hocico kupit,kto chcel nieco z domacej trznice, tak rano mohol ist na nakup na autach CK,alebo si napisal zoznam a delegat priniesol.
To nehovorim o atmosfere,ktora tam vladla. To sa neda zazit nikde,ani v najdrahsom hoteli.
Boli sme prekvapeni aj zlozenim turistov. Boli to zvacsa ludia,ktori mohli sunky valat kdesi na Maledivach.
Ked sme sa rozpravali, tak asi 80% z nich povedalo, ze chodia takto uz dlhe roky, ze je to najlepsi relax,aky sa inde neda kupit...
O nejakych nezhodach, ozranoch ,ci nespratnikoch sme ani nepoculi. Nakolko tu vladla takmer domaca atmosfera,nikto si to nedovolil...
Hoci sme pochodili kus sveta, tato stanova dovolenka sa spomina vzdy v dobrom
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

tarbea Pozri príspevok
Sme dve kámošky nad 30r., rozmýšľame kam vyraziť a nestretnúť ako vždy len zadaných Vie niekto poradiť o akciách alebo výletoch pre zábavných ľudí so stavom: "single"
čo ta skúsiť Tunisko, je tam veľa zábavných moderátorov, ktorí sú určite single, len ako to dopadne, čo vlastne chceš, chceš sa len nezáväzne zabaviť, alebo spoznať aj človeka, ktorý by ti "sedel" a niečo s tým robiť, a rozmýšľať nad budúcnosťou???
4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
3 0
destinydesti destinydesti

destinydesti je offline (nepripojený) destinydesti

bozenka22 Pozri príspevok
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???
Ja sa pridavam k tym,co idu kludne sami.zaciatok sezony/koncom juna/ a predpokladam,ze aj koniec sezony nie je problemos -zohnala som dovolenku, za dvojpostel.izbu som priplacala,ale nie aj stravu, aj cestu akoby za dvoch,to som ani nepocula este.Najvyssia sezona je to horsie,pretoze potrebuju obsadit lietadlo,ale podarilo sa ukecat,cize ja napriklad som bola tento rok uz 2x v Maroku a SAMA,prvy krat sa tam i podarilo najst babu, s ktorou sme zazili kopec srandy a chodili sme aj do "mesta" miestnym busom bezne,vecne vyrehotane, dalsi krat sa nenasiel nikto, ale vedela som, ze single nebude, pretoze som si ten zajazd sama tazko vydupala,cize mi bolo jasne,ze viac tam asi takych ludi nebude.Nabehla som teda na svoj rezim relaxovala,kniha,more, "bufet,tanec,klobasa" , robila som si,co som chcela, na nikoho sa neviazala, strasne malo SK alebo CZ tento druhy krat,cize ked som niekoho zacula v mori, hned som sa porozpravala trochu, aby som nezabudla slovensky hovorit ... je to super. Najoptimalnejsie je, ked sa podari najst tam "kamosku", je jedno, ci priatelstvo vydrzi, ci nie, ale kazda vo vlastnej izbe, pretoze aj s dobrou znamou kamaratkou mozes mat problem,nieto este s niekym cudzim, nemusite byt rovnako nastaveny.
Cize, napr.Kartago - da sa a neplatis komplet za dvoch,len priplatok....
Najvacsi problem bol - aby "nasi" ludia v zajazde pochopili, ze som si tam nesla hladat nejaky erotic.zazitok , ale to je fuk...ja som sa vratila plna energy a to som chcela Cize, nebat sa
3 0
lulu74 lulu74

lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

Ja teda považujem takéto narýchlo pozliepane priateľstvá za príliš veľké riziko..takmer spoľahlivý spôsob ak si pokaziť dovolenku. Ved to ským som podstatne dovolenku ovplyvní a človek má často čo robiť aby sa prispôsobil aj vlastnej rodine ktorú pozná už roky, ale prispôsobovať sa cudzím ľudom s tým že ked po 2-3 dnoch zisitíte že sa spolu až tak dobre necitite tak čo? tak dusná atmosfera na zvyšok dovolenky. Ved ak ste takí spontanni a otvorení tak si určite budete viedieť vytvoriť kamarátstva aj priamo na mieste ale s tým dôležitým rozdielom že ak mám chuť na spoločnosť tak si ju nájdem ale ak nemám chuť tak môžem byť sám. Odvahu, osloviť nejakú cestovku a cestujte.. ja som bola na single dovolenke a bolo to skvele.. pocit uplnej volnosti, robis si co chces žiadne dohadovanie a branie ohladov na nalady celeho sveta.. to je náhodou vzácna vec.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pivko Pozri príspevok
Ach ženy ženy vás tam určite ťahá samé na dovolenku niečo iné ako more
...no to hej, jedného necháme doma, aby sme si oddýchli a druhého budeme hľadať ???? No, to by sme boli riadne padnuté na hlavu
2 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
bozenka22 Pozri príspevok
Áno hľadám ukecanú babu! Ale vidím, že chlapa by som našla rýchlejšie
......títo tu sú ako tí havinovia... čo brechajú, ale nehryzuuu......
1 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

verkaz Pozri príspevok
Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
Lubaba Pozri príspevok
ej, ej ej, ty chodíš sama na dovolenku Vierka?
Vierka, Ty máš ale guráž !

A myslím to úplne vážne. Keď si pomyslím, ako som sama cestovala do Kanady a pomyslenie na to, že spadne lietadlo niekde vysoko, prípadne sa ma na letisku opýtajú colníci niečo po anglicky a neviem ani ceknúť mi je ešte teraz nevoľno...
V lietadle som sa umkla na nejakého Inda v turbane, nech mi pomôže vypísať nejaké lajstrá o tom, či niečo nedovážam do CA.
Pomohlo mi však pravidlo, drž sa davu a rob všetko, čo oni.

Môj obdiv za Egypt, ja by som sa bááááááála.
1 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Skúste začať pobyty v cudzine samostatne na jazykových kurzoch. Bez účasti ďalšieho Slováka.
Zrazu si budete takí blízki s Rakúšanom, Maďarom, Poliakom ako nikdy. A tá súdržnosť, na pohľadanie. :-)
Takto si vytvárajú grupky všetky národnosti so susedmi. Je to úsmevné. Ale milé.
Potom už nebudete mať problém vycestovať nikde sám/sama.
1 0
julianna88 julianna88

julianna88 je offline (nepripojený) julianna88

ahojte,precitala som si vsetky komentare k tejto temelebo tiez mam vecny problem s kym ist na dovolenku..minuly rok som sa rozhodla ist sama,povodne do Grecka,ale v poslednej chvili som to zmenila na Tureckoodvaha teda riada,sama baba ist do takej krajiny...nevyhodou bolo to,ze tam boli prevazne dochodcovia v paroch a nie mladi ludia...takze s niekym vytvarat priatelstva sa velmi nedalo,lebo chceli byt close. Ale bol tam jeden mlady par,ktory bol tiez rad,ze je tam niekto mlady,tak sme vacsinou podnikali spolocne vylety.mala som stastieinak by som bola iba na plazi,lebo v takej krajine sa vybrat sama niekam,by som neriskovala.rozmyslam uz o tohtorocnej dovolenke a preto uz radsej zhanam niekoho dopredu)strasne ma laka grecko a pamiatky,ale asi kvoli nestabilnej situacii v tejto krajine to nebude mozne.nechce ist niekto na poznavacku Talianskom,aj pamiatky aj more..?ozvite sapreferujem spolucestujucich do 35rokov.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Fantázia .Tej by som aj Thajsko zaplatil
ty mrcha!!! a ktorej tej kozatej alebo tej rituškovej
1 0
zuzankaN zuzankaN

zuzankaN je offline (nepripojený) zuzankaN

A čo tak skúsiť ísť na dovolenku sama? Ver mi, že budeš v najlepšej spoločnosti. Ja chodievam na dovolenky s kamoškami, so svojím priateľom, s partiou kamošov, ale najlepšie sú tie, ktoré trávim sama. Ja nemám problém s tým, že niekam cestujem úplne sama. Veď všade sú len ľudia, však sa s niekým zoznámiš, či už so spolucestujúcimi, alebo s domácimi. Ísť na dovolenku sama je len najlepší relax, uvidíš ako si oddýchneš od "domácich" problémov, je to super resetovanie, všetky myšlienky môžeš venovať iba sebe, nemusíš sa nikomu prispôsobovať. Je to skvelé, je to moja dlhoročná osobná skúsenosť.
0 0
zuzankaN zuzankaN

zuzankaN je offline (nepripojený) zuzankaN

P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!
0 0
velvet velvet

velvet je offline (nepripojený) velvet

zuzankaN Pozri príspevok
P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!


však ak nebude iná možnosť, tak pôjdem...
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Tiež si myslím, že ísť sama nemusí byť až také hrozné. Doteraz som síce sama na dovolenke nebola, ale už o tom začínam uvažovať. Totižto manžela cestovanie fakt nebaví. Bol so mnou raz a stačilo Radšej sedí na rybách. Ale myslím, že som práve v takom veku, keď si môžem dovoliť trošku slobody a taktiež ju dopriať iným Deti sú už dospelé a malú svojich priateľov ale doteraz vždy aspoň jeden z nich chcel ísť so mnou. Aj tento rok ide so mnou dcéra. No budúci rok asi pôjdem sama a verím, že to nebude také zlé Ja som sama celkom rada, teda chcem povedať, že "vydržím sama so sebou". Naopak, niekedy mi celkom vadí sa prispôsobovať nejakým hromadným programom. Ja si vždy rada preštudujem o mieste, kam idem, všetko čo sa dá a chcem vidieť čo možno najviac. Moje priateľky, s ktorými tiež chodím, väčšinou najradšej ležia na pláži. To mám tiež rada, ale popri tom chcem ešte trošku niečo iné.
Takže budúci rok si naplánujem, nejakú kombinovnú pobytovo-poznávaciu cestu a vyskúšam, či mi nebude samej smutno. Ale, ako už bolo spomínané, všade sa zoznámiš s niekým a ak si trochu komukatívny typ tak sa toho neboj.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Nejaké cestovky....určite www.turancar.sk majú kolonku "zoznamka", kde sa vzájomne a náhodne hľadajú ľudia ako Ty. Skús, držím palce
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo
0 0
SVK SVK

SVK je offline (nepripojený) SVK

Zoznamku - interne vyhladavanie poskytuje takmer kazda cestovka. Staci uviest pohlavie a priblizny vek + destinaciu o ktoru mas zaujem a priblizny termin. CK to da do internej posty a na pobockach to eviduju. Ked sa najde niekto kto ma zaujem, daju iba kontakt a dohovor uz je na dvoch jednotlivcoch.

Sam je lepsie necestovat (prevencia pre depkou) ;-) Radsej potom skusit nejaky pobytovo poznavaci zajazd, kde vznikne nejaka partia - kedze su ludia pocas zajazdu spolu. To len ako tip.

Drzim palce
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
jess Pozri príspevok
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo
Ja musím, aj keby na chleba nebolo
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Neboj, je určite veľa ľudí s tvojim problémom. Z tvojho príspevku mám pocit,že si "veselá kopa",držím palce, nech sa Ti niekto ozve a stráviš peknú dovolenku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať