Zavrieť

Porady

reklamacia mobilu

caute

potreboval by som poradit

pred dvom rokmi som si zobral pausal a k nemu mobil, vyskytla sa nanom trikrat ta ista chyba ktoru uznali

naposledy treti krat bolo uznane 19.5 cize este v case zarucnej doby

kedze sa mi v juni koncil pausal tak som si 15.5. zobral na novu zmluvu dalsi pausal na dalsie dva roky a novym mobilom

teraz mi ale nechcu uznat reklamaciu toho stareho mobilu z dovodu toho ze som si uz zobral novy mobil- to ale podla mna nema stym starym nic spolocne kedze to bola nova zmluva....

a jednoducho uznat to nechcu ? tak nevime kto ma pravdu a ak ju mam ja tak ako by som mal dalej postupovat ?

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Zaruka plati, bez toho ci mas novy mobil na akciu alebo nie. Oni si to zrejme pomylili a potrebuju ta odbiť, že máš novy mobil a nemas otravovat. Nemal si sa ponahlať.

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Presne tak, jedna zmluva s druhou nemá nič spoločné. Nedaj sa odbyť!! Nový mobil si dostal s novou zmluvou, starý si reklamoval-takže ho musia opraviť, alebo vymeniť!

    mamminta je offline (nepripojený) mamminta

    mamminta
    ak sa ti na mob. telefone - MT - prejavi 3krat ta ista vada, mas narok na storno zmluvy - co uz ale v tvojom pripade nehra ulohu, lebo podpisanim noveho dodatku stary zanikol a nemaju co stornovat, alebo na vymenu kus, za kus, ale ak taky MT nie je uz v ponuke, neda sa to....
    zalezi aj na tom, ci tretikrat servis MT opravil, alebo len potvrdil zavadu, tzv. diagnostikou....
    skus napisat viac..

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    stale vsak nemeni nic na tom ze ak to ma ako fyzicka osoba a je to vramci 2 rocnej lehoty + servisny cas tak ma jednoznacne narok na vratenie penazi
    dodatok k zmluve sa tyka viazanosti nie predaja pristroja cize toto s dodatkom nic nema

    mamminta je offline (nepripojený) mamminta

    mamminta
    ja netvrdim, ze na to narok nie je
    jednoznacne ale zalezi na vyjadreni servisu pri tretej reklamacii ,a teda, ci servis robil opravu, alebo tu zavadu len potvrdil a MT Mikimu vratili neopraveny....
    posledne slovo ma ale reklamacne odd. operatora - a ak mu to odklepli, teda uznali narok na riesenie tzv. specialnej rekl. peniaze mu vratit musia....

    mamminta je offline (nepripojený) mamminta

    mamminta
    dnes jedna pani povedala: dajte mi tam takú viazanosť, aby to skončilo, keď manžel zomrie...

    Marecek88 je offline (nepripojený) Marecek88

    Marecek88
    je to dost "blba" situacia... ak ti mt neopravia s tym ze sa potvrdi zavada mas narok na storno dodatku k zmluve, ak si ziadal vymenu mt mali by ti ho vymenit, no v reklamacnom zakone je nieco take ze predavajuci nemusi vymenit kus za kus ak by mu pri tom vznikli predavajucemu neumerne financne vydavky... ako napriklad zhanat kade tade telefon ktory uz nema na sklade aby mohol zakaznikovi vymenit novy mt. ale netreba sa vzdavat... a skus kontaktovat reklamacne odd OR ze ake maju vysvetlenie na ich rozhodnutie

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak neuplynula 2-ročná doba od kúpy toho mobilu, tak myslím že si v práve.Jedná sa o tento konkrétny telefón. To či si ty kúpiš ešte jeden,dva,alebo tri ďalšie s tým nemá nič spoločné.

    Katabaticky je offline (nepripojený) Katabaticky

    Katabaticky
    mamminta Pozri príspevok
    dnes jedna pani povedala: dajte mi tam takú viazanosť, aby to skončilo, keď manžel zomrie...
    looooooooooooooooooooooooooooooooool
    to je krasne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.