Zavrieť

Porady

Metro doklady

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či faktúry z metra mám zapísovať do záväzkov, ak boli uhradené platobnou kartou, a pri výpise z BU to mám potom účtovať cez priebežné položky ? vdaka za odpoveď.
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
lubica2000 Pozri príspevok
Dakujem za odpoved, ja učtujem v programe Alfa, (JU, neplatca DPH), a ked som si čítala postup učtovania platby PK tak sa tam pisalo o účtovaní cez ID., tak teraz neviem čo je správne. A čo s tym keď sa ma pýta či tie ID má uložiť ako uzavierkovú operáciu, mám dávať "áno" na obidve ID, alebo ako to mám správne urobiť. Veľmi pekne dakujem za pomoc.
No je neviem, kukla som len pár posledných príspevkov.... ale mám pocit, že si to veľmi komplikujete... Platbu kartou máš podloženú aj paragónom, ten by som účtovala ako hotovosť - VPD réžia s rozpisom DPH a pohyb z BU by som účtovala na priebežné položky s tým, že by som si to spárovala s PPD na priebežnú položku v deň výpisu a k tomu by som prípadne doložila kópiu dokladu.
môj názor
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať