Zavrieť

Porady

Plot

Ahojte všetci.
Potrebujem poradiť - potrebujem na plot stavebné povolenie alebo musím obci nahlásiť že si idem dávať plot okolo pozemku?
Dík za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    JE to drobná stavba, ktorá podlieha ohláseniu na obecnom úrade. OÚ je zároveň aj stavebným úradom.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak sa jedná o nový plot napr. okolo novostavby, tak treba ohlásiť na Obecnom úrade. Ak sa jedná iba o nový plot, na mieste, kde stál predošlý, tak netreba ohlasovať nič, jedná sa o opravu. Takúto informáciu sme dostali my.
    arizona Pozri príspevok
    Ak sa jedná o nový plot napr. okolo novostavby, tak treba ohlásiť na Obecnom úrade. Ak sa jedná iba o nový plot, na mieste, kde stál predošlý, tak netreba ohlasovať nič, jedná sa o opravu. Takúto informáciu sme dostali my.
    jedna sa o nový pozemok kde ešte nič nestalo. Je to nova lokalita. Nakoľko stavat nejdeme ešte hned tak si to chceme zatial len oplotit.

    NInive je offline (nepripojený) NInive

    NInive
    Plot je drobná stavba. Stačí ísť na OU, kde ti dajú tlačivo, vyplníš ho máš po starostiach. Ja som k nemu dala vytyčovák a list vlastníctva. Teda kópie. Vyjadrenie mi poslali do týždňa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.