Zavrieť

Porady

plastove okna v Ziline

Ahojte, nevie mi niekto z vas poradit nejaku dobru firmu v Ziline, ktoru by som mohla oslovit, ked chcem stare panelakove okna vymenit za plastove? Nestoji to malo penazi a bola by som nerada, kebyze som s nimi mala po kratkom case problemy. Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    troll je offline (nepripojený) troll

    troll
    súhlasím s iriskou a dovolím si dodať, že nielen v Žiline, všetci, ktorých poznám majú s menovanou firmou dobré skúsenosti vrátane mňa.

    troll je offline (nepripojený) troll

    troll
    Shaman Pozri príspevok
    nedakuj. drahsia firma ako slovaktual uz asi ani neexistuje.

    existuje a je ich veľmi veľa. Lacnejšie dodanie neznamená aj lacnejšie okná celkovo.... ak ich máš niekoľkokrát neúspešne reklamovať, strácať čas a energiu pri naťahovaní sa s dodávateľom, mať okná, ktoré prepustia von viac tepla a podobne, zistíš, že ťa stáli nakoniec viac.

    Ale samozrejme, že je každého vec, čo si vyberie a je možné, že existuje aj lacnejší dodávateľ, ktorý ponúka také isté kvalitné okná a služby a možno aj lepšie... sem s ním

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Slovaktual nikdy! Nám na celom paneláku/oproti Domu MAX/menila fi.Slovaktual obývačkové okná a už mi počas búrky cez okno natieklo do obývačky,bola som doma a dívala som sa kade to tečie a bolo to spod vnútornej parapety.Fúka cez ne,odfušovaná robota.
    V rodinnom dome mám okná od fi NOVES,celkom OK a od firmy STAVOSPOL, sú najlepšie GEALAN 6-komorové.O tretinu lacnejšie.
    Čučoriedka 5
    Ja mám dobré skúsenosti s fi. INTERPRODUKT, s.r.o. , sídlia na Kamennej ulici. Robia klavitne , čisto, rýchlo.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    my máme od Slovaktualu na RD všetky okná, mali vynikajúci prístup, aj nám prišli nastaviť jedno okno, keď sa horšie zatváralo a odvtedy sú v pohode, máme ich už niekoľko rokov a zatiaľ no problem. Murárske práce sme si robili sami, ale už som ich videla aj pri tom a bolo to dobre odvedené. Možno na paneláku dali murárske práce nejakému subdodávateľovi a preto okná zatekajú - tiež si treba zistiť kto to robil a nie hneď nadávať.

    troll je offline (nepripojený) troll

    troll
    Aj negatívne skúsenosti sú veľmi dôležité a tak je určite dobre, že sa tu objavili...

    Ja by som si nedovolil odporúčať firmu, ktorú som odporučil, keby som nevidel ich prácu na viacerých domoch, mám od nich aj okná vo svojom byte a kvôli mojej lenivosti som si objednal aj murárske práce. Urobili ich kvalitne, absolútne žiadny problém.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    lejka Pozri príspevok
    Slovaktual nikdy! Nám na celom paneláku/oproti Domu MAX/menila fi.Slovaktual obývačkové okná a už mi počas búrky cez okno natieklo do obývačky,bola som doma a dívala som sa kade to tečie a bolo to spod vnútornej parapety.Fúka cez ne,odfušovaná robota.
    V rodinnom dome mám okná od fi NOVES,celkom OK a od firmy STAVOSPOL, sú najlepšie GEALAN 6-komorové.O tretinu lacnejšie.
    iriska Pozri príspevok
    my máme od Slovaktualu na RD všetky okná, mali vynikajúci prístup, aj nám prišli nastaviť jedno okno, keď sa horšie zatváralo a odvtedy sú v pohode, máme ich už niekoľko rokov a zatiaľ no problem. Murárske práce sme si robili sami, ale už som ich videla aj pri tom a bolo to dobre odvedené. Možno na paneláku dali murárske práce nejakému subdodávateľovi a preto okná zatekajú - tiež si treba zistiť kto to robil a nie hneď nadávať.
    Slovaktual funguje na báze partnerských firiem. Takže je možné, že jednotliví partnery majú rôzne prístupy k samotnej práci a aj klientom.

    P.S. Len dodám, že ja nie som ich partnerská firma, a mojím príspevkom nechcem nikoho ani obhajovať. Len treba si uvedomiť, že jedna vec je výroba samotných okien (slovaktual) a druhá vec je ich montáž (s hociakou firmou Janko Mrkvička a spol.).
    Samotné okná vyrábané uvedenou firmou sú podľa mňa kvalitné.

    Martasch je offline (nepripojený) Martasch

    Martasch
    Súhlasim so smithom, okná Slovaktualu sú určite kvalitné /a to robím účtovníctvo z tohto pohľadu konkurenčnej firme - výrobcovi plastových okien/. Nesprávne osadenie znehodnotí aj to najkvalitnejšie okno, takže nezisťuj len značku, ale aj to, ktorá firma okná osadzuje.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Tento krát je to z východu z Košíc Prosím môže mi niekto povedať o svojich skúsenostiach s firmou Oklandia, s ich výrobkami aké máte skúsenosti s ich prácou samozrejme aj cena nás zaujíma. Profil majú KBE a kovanie Maco. Uvítam poznatky aj z iných miest.
    Ďakujem

    Adkah je offline (nepripojený) Adkah

    Adkah
    Adkah Pozri príspevok
    A čo hovoríte na firmu Ekoprofil v Žiline? Máte s ňou niekto skusenosť?
    Asi nie
    Je to asi neaktuálne, ale ja som u nich objednával okná pre moju matku do 2izb bytu v Žiline. Všetko prebehlo hladko, hlavne montážne práce vskutku bezchybné. Okná mali na sklade - všetky v tých panelákoch sú predsa rovnaké. Montovali asi o 3 dni. MK

    tomek.za je offline (nepripojený) tomek.za

    tomek.za
    Skúste radšej dať na kvalitu REHAU dobré skúsenosti mám s firmou IZOTERM,majú výrobu v Brezne ,a tiež TROCAL od fy. REALPLAST výroba v Žiline

    mc8420 je offline (nepripojený) mc8420

    mc8420
    Možem doporučiť firmu so slovenskými oknami REHAU, dávali sme si ich do novostavby/6komorový profil mahagon/ s 3 sklom, výrobne to odhlučnilo od cesty a tiež sme od nich brali aj dvoje dvere s výpňou s katalógu. Do 3 týždňov sme ich mali doma. Ochotne mi všetko vysvetlili a poradili lebo vybrať si dnes s ponuky firiem nieje jednoduché.Montovali sme si to sami, kontakt na firmu 0949546627. Nebudem tu písať ani mail a web stránku, kto chce nech si zavolá a poradí sa...........

    hellenia je offline (nepripojený) hellenia

    hellenia
    Hlavne si nedávajte okná od fy TAS s.r.o. My máme od nich okná a tie samo o sebe asi nie sú zlé, ale práca úplne zbabraná- okná nakrivo, vonkajšie parapety mali spád dnu a nie von, pri burani starych (naozaj búraní - bolo to niečo hrozné) všade bordel a velké kusy stien. Komunikácia ešte horšia ako práca, po niekoľkých telefonátoch a doprosovaní aby nám prišli okná aspoň nastaviť pán síce prišiel, ale ako prišiel tak aj odišiel, že to musí urobiť inokedy... ale neviem kedy keď už prešlo pol roka a on sa neozval. Nakoniec som si to dala na vlastné náklady opraviť a s nimi chcem mať svätý pokoj. Naozaj neodporúčam...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.