Zavrieť

Porady

weber baukleber

čaute. už si pripadám ako totálny blebec, ale ináč to nejde. v Dektrade som bol dnes kupovať lepidlo na tvárnice Ytong, chcel som originál a predali mi Weber baukleber lepiaci tmel C1T. vraj je to rovnocenné lepidlo ako originál, len lacnejšie. ale na obale čítam, že je to lepidlo hlavne na obklady a dlažby. tak teraz naozaj neviem. či som blbec ja alebo oni nevedia čo predávajú. poraďte prosím či im to mám otriakať o hlavu alebo je to v poriadku. lebo už som sa s nimi raz odrbal. vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Weber je pomerne slušná firma ponúkajúca výrobky nadštandardnej kvality ( vzhľadom na SK stavebný trh).
    Ak môžem poradiť na vreciach s konkrétnym materiálom sa určite nachádza aj telefónne číslo na ktorom vám , určite odpovedia na vaše otázky.
    Neodpustím si poznámku.Ytong jedna z mnoho firiem spadajúcich pod monopolného stredoeurópskeho výrobcu stavebných hmôt WIENERBERGER sa chová na SK trhu ako prasa v žite. Robí si čo chce a ako chce. Ich výrobky zdražely za dva roky o 100% a kvalitou materiálu šli o 50% dole , ak to vôbec ešte má niečo spoločné s kvalitou.Ich diktát svojich výrobkov (predražených ) nemá obdoby.Smola všetkých stavebných firiem a stavebníkov na našom trhu spočíva v tom ,že si bohužial nemáme z čoho vybrať pretože
    okrem SETA-y winerberger vlastní všetky tehelne na Slovensku.

    z.j je offline (nepripojený) z.j

    z.j
    Existujú výrobky, "murovanie malty" na porobetónové výrobky, ako Ytong, Porfix, napr. Weber 804KPS. Okrem tých špeciálnych murovacích materiálov, zvyknú používať aj klasické lepidlá na obklady. Povedal by som, že je to v poriadku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.