Zavrieť

Porady

Nákup materiálu

Chcem sa spýtať , má niekto skúsenosti s nákupom v Poľsku( sádrokartón, osb dosky, polystýren...) viem že obkladačky a nábytok kupujú bežne a je to lacné ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martina2907 je offline (nepripojený) martina2907

    martina2907
    Ahoj, nieco to som uz v Polsku kupovala, nebol to sice stavebny material, ale nezdalo sa mi to az tak lacne, ak si clovek vezme do uvahy cestovne, cas... Mozno pri stavebninach sa to oplati, neviem, tiez by ma to zaujimalo....

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    a ako je to s nábytkom, kuchynská linka na mieru bol niekto spokojný....
    ahoj adaka co sa tyka kuch. liniek atd.... segra ma vsetko len od polskych majstrov a je to perfektne neviem ci mala stastie ale naozaj dobre a aj cena bola ovela lepsia ako u nas

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    a nevieš v ktorom obchode bola nakupovať? načo si treba dávať pozor pri kúpe obkladačiek niekto je spokojný niekto vraví je je tam rozdiel aj 3 mm?

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Kvalita je adekvátna cene. Nie každý si vyberie. V najhoršom je to celkom pekný výlet.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    polystyren z Poľska je redší oproti našemu ten by som tam asi nekupovala

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Adaka Pozri príspevok
    polystyren z Poľska je redší oproti našemu ten by som tam asi nekupovala
    Ten prípadný cenový rozdiel v prospech poľského, je na úkor kvality oproti slovenského.

    salka je offline (nepripojený) salka

    salka
    Na Slovensku sme kupovali poľský Cersanit - WC a umývadlo - slúži nám už 7 rokov k plnej spokojnosti.
    Známa kúpila v PL krb talianskej výroby o 10000 lacnejšie ako u nás, avšak "krbár" povedal, že sú aj kvalitnejšie výrobky

    Tiež uvítam konkrétne skúsenosti s poľskými materiálmi - ideme stavať dom a tiež by sme rady čo - to doviezli z PL - samozrejme pri jednom nákupe by sme chceli kúpiť viac vecí, aby nešlo len o výlet

    Veď naše stavebniny sú zamorené poľskými materiálmi a ceny u nás (na západnom slovensku) sú neporovnateľne vyššie ako napr. ten istý tovar v blízkosti poľských hraníc (napr. mám čerstvú skúsenosť s obkladačkami - až 200 Sk za m2), tak si neviem predstaviť, aká bude cena priamo v PL.
    Len ešte asi treba konkrétne vedieť ktorému predajcovi sa vybrať

    Nedá niekto typ ako sa zorientovať na tom polskom trhu ??? Diky

    ivko1982 je offline (nepripojený) ivko1982

    ivko1982
    no kamarat ide stavat poschodovy dom z itongu (hrubu stavbu) na slovensku mu vyratali cenu hrubej stavby (len material itong) cca 280 000 sk,a v Polsku 180 000 aj z dovozom do Nitry

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.